Eladó, elajándékoznám

Eladó/ajándékozandó/vásárolandó akváriumok, tárgyak, növények, axolotl-ok.

Moderátor: Axolotl moderátor

Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

3centis fehér és vadas axik

Hozzászólás Szerző: Maya »

Úgy tűnik elkelt nálam az összes kis rosszaság. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 3centis fehér és vadas axik

Hozzászólás Szerző: Monique »

Maya írta:Úgy tűnik elkelt nálam az összes kis rosszaság. :)
Na, ez gyorsan ment :))
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: 3centis fehér és vadas axik

Hozzászólás Szerző: Maya »

Monique írta:
Maya írta:Úgy tűnik elkelt nálam az összes kis rosszaság. :)
Na, ez gyorsan ment :))
Jah, és még mindig kapom az üzenetet, rengeteg a jelentkező....
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 3centis fehér és vadas axik

Hozzászólás Szerző: Monique »

Maya írta:
Monique írta:
Maya írta:Úgy tűnik elkelt nálam az összes kis rosszaság. :)
Na, ez gyorsan ment :))
Jah, és még mindig kapom az üzenetet, rengeteg a jelentkező....
Később még jól jöhet :))
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Zsucy
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2011.01.20. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest VI.ker.

Eladó axik

Hozzászólás Szerző: Zsucy »

Hosszú gondolkodás után úgy döntöttem, hogy eladok két axit. Sajna a közeljōvőben nem lesz lehetőségem nagyobb akváriumot csináltatni. Sajnos elég gyakori, hogy leharapják egymás haját vagy lábát. Szeretném, hogy kényelmesebb legyen nekik, így fájó szívvel, de az Ő érdekükben új, szerető gazdit keresek nekik. Remélem itt közületek valaki gondos gazdijuk lesz és a továbbiakban is nyomon követhetem a sorsukat.
Kettő felnőtt axiról van szó, 2 évesek. Egy vadas lány, és egy rózsaszín ( fehér ) fiú. Ár: 5000ft\ db.
Zsucy
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
agiszonja
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.03.21. 02:01

Agiszonja picik eladók

Hozzászólás Szerző: agiszonja »

Sziasztok!

Rengeteg eladó kis axolotlom van/lesz. :)
Jelenleg 4 cm-es sima albínó és arany albínó, valamint 2 cm-es vadas és fekete szemű fehér kicsik vannak 500 Ft-ért.
Akinek bármi kérdése van a tartásukkal kapcsolatban, vagy a vásárlást követően is lesz, az bátran írjon nekem.
Ez az elérhetőségem:
agiszonja@gmail.com
0620/ 372-0193

u.i.: Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, amiben engem hirdettetek. :)
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Agiszonja picik eladók

Hozzászólás Szerző: Sendy »

agiszonja írta:Sziasztok!

Rengeteg eladó kis axolotlom van/lesz. :)
Jelenleg 4 cm-es sima albínó és arany albínó, valamint 2 cm-es vadas és fekete szemű fehér kicsik vannak 500 Ft-ért.
Akinek bármi kérdése van a tartásukkal kapcsolatban, vagy a vásárlást követően is lesz, az bátran írjon nekem.
Ez az elérhetőségem:
agiszonja@gmail.com
0620/ 372-0193

u.i.: Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, amiben engem hirdettetek. :)
Az itteni egyik bolt érdeklődött axik után, majd továbbítom a hirdetésed.

Annyi kérésem lenne, hogy aki vásárol Tőled, kérlek ajánld neki a fórumot, sok a hasznos infó itt, Neked se kell annyit koptatni a szádat és kezed, hisz itt minden le van írva, és mi örömmel fogadunk minden új axitartót és fogjuk a kicsi kezét kezdeti lépésektől. Hamarosan egy szórólap is elkészül az alapvető tudnivalókkal, amit az axik mellé lehet adni és akkor nem marad ki semmi, és nem lesz félreértés se a tartásukat illetően, mert a szó ugye el tud szállni és ember legyen a talpán aki mindent egyszerre megjegyez. Én profi helyekre mondjuk jegyzettömbbel szoktam menni, ha tudom hogy hozzáértőt tudok interjúvolni :D Vagy mikor Szysza és Maya jött hozzám ők is pötyörésztek az okostelefonba rendesen, végül Szyszának adtam lapot, írja csak :)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Tatabányai boltba érkeztek axik

Hozzászólás Szerző: Sendy »

A tatabányai Dánió halaskereskedésbe érkeztek vadas és arany albínó axik. Árat, méretet nem tudok, holnap megyek be a boltba kevertágyas gyantáért, mert ők tudnak szerezni azt is! Majd akkor megnézem az axikat.
http://www.daniodiszkont.hu/
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Tatabányai boltba érkeztek axik

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Sendy írta:A tatabányai Dánió halaskereskedésbe érkeztek vadas és arany albínó axik. Árat, méretet nem tudok, holnap megyek be a boltba kevertágyas gyantáért, mert ők tudnak szerezni azt is! Majd akkor megnézem az axikat.
http://www.daniodiszkont.hu/
Akkor egy kis reklám, no nem azért mert részesedést kapok tőlük, hanem mert rendesek :)
Megnéztem a kicsiket 7-8 cmesek átlagban, vannak 5 centisek is. Pár vadas a többi arany albínó. Nagyon szép egészségesek, kifejlett végtagok (egy-kettőnek hiányzik pár ujja, vagy farka vége, de ez ugye nem újdonság, ez előfordul és úgy is begyógyul), szép egészséges kopoltyúk és dagadó vörös pocakok. Ára 4000 ft/db. A bolt javára szólnék, hogy az eladó nagyon érdeklődő volt, sokat kérdezett, 20 fokos vízben külön helységben tartják őket, hogy kellően hűvös legyen a víz. A sózás kérdését is megbeszéltük, hogy nem kell erőltetni, inkább rakjon tebangot be, és ha gombás akkor metilénkék, de nem voltak gombásak, megnéztem őket kézből. Szóval aki szeretne axit a környéken, hajrá, van ott mindenféle felszerelés is hozzá: megfelelő akvárium, megfelelő csipesz 2000 Ft táján, axitáp 1700ft kb, ruto kaják 720 Ft, tebang levél 130ft, gömbmohaerdők 250ft/db és hatalmasak, víztesztek,éééés kevertágyas műgyanta 3000 Ft/l áron. Ez Bp-i víz esetén 100-140 liter, Tatabányai bitangkemény víz esetén 70-100 liter 0-ás keménységű vizet készít, de ugye a tesztelés az még hátravan :) Majd beszámolok róla.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Kati68
Fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011.08.27. 22:51

Axi eladó

Hozzászólás Szerző: Kati68 »

Eladó két 15-20 cm-es axi, az egyik fehér albínó, a másik sárga albínó. Mindketten fiúk, ezért kell megválnom tőlük.
Csak szerető gazdikhoz!
Telefon: 06-30-480-4969
Kati
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Halak eladók

Hozzászólás Szerző: Monique »

Sziasztok!
Időhiány miatt felszámolom a guppis akváriumom, meg amúgy is nyáron szüneteltetni szerettem volna a guppizást. Van bent két (albinó vagy fehér) házmester hal. Őket sajnálnám az axikkal megetetni, és szépen végzik a dolgukat :D Illetve vannak terhes guppijaim, ha valakit érdekel, akkor őket is eladnám, ha nem akkor kaják lesznek. Jelképes összegért vihetőek!
A házmesterek így néznek ki: http://kozari-horgaszdiszallat.eu/img/p ... -large.jpg
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Kati68
Fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011.08.27. 22:51

Sürgős!

Hozzászólás Szerző: Kati68 »

Nagyon sürgős lenne egy albínó aximnak gazdit találni. Fiú, kb. 1 éves.
E-mail cím: kiss. kaktus@gmail.com
Kati
OoOBarBeeOoO
Fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.07. 11:24

Kutsera

Hozzászólás Szerző: OoOBarBeeOoO »

Sziasztok!

Ezt gondoltam megosztom veletek is, mi sajnos pórul jártunk.
Tegnap és most már mondhatom, hogy az utóbbi időben nagyon rossz tapasztalatunk volt a Kökiben található Díszállat Kutsera nevű bolttal és annak, WestEndben található testvérüzletével, ahol most már háromszor csaptak be minket! Első alkalommal, csak lebeszéltek minket a diszkoszokról, úgy, hogy miután utána olvastunk hivatalos fórumokon, kiderült, hogy kicsit fél félretájékoztattak. Második alkalommal a négy már elpusztult tűzhasúak közül, legalább egy biztosan betegen került hozzánk, a WestEndből. A harmadik és eddigi legfelháborítóbb eset, ma történt. Bemenetünk a Kökibe, hogy veszünk gurámit. Erről lebeszéltek, mert az akvriumunk túl kicsi és bettával nem tartható ( Megjegyezném, mint később ennek is utána olvastunk, simán tartható az akváriumunkban és bettával is.), helyette rábeszélt a srác egy fiú és egy lány molly-ra, melyek később szaporodni is fognak, tehát jól el lesznek egymással, és bettával is tarthatók. Na már most annyira nem voltak meg egymással, hogy mire a 25 perces busz utat megtettük, a lány tulajdonképp halálra csípkedte a fiút és miután betettük a bettához a betta betámadta. Jelzem, ennek is utána olvastunk és nem tarthatóak bettával, mert csipkedhetik.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Kutsera

Hozzászólás Szerző: Maya »

OoOBarBeeOoO » Ma, 08:58 írta:Sziasztok!

Ezt gondoltam megosztom veletek is, mi sajnos pórul jártunk.
Tegnap és most már mondhatom, hogy az utóbbi időben nagyon rossz tapasztalatunk volt a Kökiben található Díszállat Kutsera nevű bolttal és annak, WestEndben található testvérüzletével, ahol most már háromszor csaptak be minket! Első alkalommal, csak lebeszéltek minket a diszkoszokról, úgy, hogy miután utána olvastunk hivatalos fórumokon, kiderült, hogy kicsit fél félretájékoztattak. Második alkalommal a négy már elpusztult tűzhasúak közül, legalább egy biztosan betegen került hozzánk, a WestEndből. A harmadik és eddigi legfelháborítóbb eset, ma történt. Bemenetünk a Kökibe, hogy veszünk gurámit. Erről lebeszéltek, mert az akvriumunk túl kicsi és bettával nem tartható ( Megjegyezném, mint később ennek is utána olvastunk, simán tartható az akváriumunkban és bettával is.), helyette rábeszélt a srác egy fiú és egy lány molly-ra, melyek később szaporodni is fognak, tehát jól el lesznek egymással, és bettával is tarthatók. Na már most annyira nem voltak meg egymással, hogy mire a 25 perces busz utat megtettük, a lány tulajdonképp halálra csípkedte a fiút és miután betettük a bettához a betta betámadta. Jelzem, ennek is utána olvastunk és nem tarthatóak bettával, mert csipkedhetik.
WestEnd-esen nem lepődök meg, ismerősömnek 3 tűzhasúja halt meg, betegen adták el neki. Nem győzzük hangsúlyozni, hogy bevásárlóközpontból, áruházból nem veszünk állatot. Kizárólag tenyésztőtől. Pl mire szerencsétlen axi bekerül a nagykerhez, ott pláne nem érdekli őket hogy vannak, majd a boltba ahol az eladó egyáltalán nem ért hozzá, ritkán kapunk egészséges állatot.
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Manuela03
Fórumozó
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013.03.30. 14:25

Eladó 10cm-es fehér és vadas

Hozzászólás Szerző: Manuela03 »

Sziasztok.
Eladó egy fehér és egy vadas színű Axolotl. Mind a kettő 10 centinél hosszabb.
Érdeklődni üzenetbe.
Avatar
SzySza
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.02.15. 20:18
Tartózkodási hely: Kartal

Re: Kutsera

Hozzászólás Szerző: SzySza »

OoOBarBeeOoO » 2013.06.23. 07:58 írta:Sziasztok!

Ezt gondoltam megosztom veletek is, mi sajnos pórul jártunk.
Tegnap és most már mondhatom, hogy az utóbbi időben nagyon rossz tapasztalatunk volt a Kökiben található Díszállat Kutsera nevű bolttal és annak, WestEndben található testvérüzletével, ahol most már háromszor csaptak be minket! Első alkalommal, csak lebeszéltek minket a diszkoszokról, úgy, hogy miután utána olvastunk hivatalos fórumokon, kiderült, hogy kicsit fél félretájékoztattak. Második alkalommal a négy már elpusztult tűzhasúak közül, legalább egy biztosan betegen került hozzánk, a WestEndből. A harmadik és eddigi legfelháborítóbb eset, ma történt. Bemenetünk a Kökibe, hogy veszünk gurámit. Erről lebeszéltek, mert az akvriumunk túl kicsi és bettával nem tartható ( Megjegyezném, mint később ennek is utána olvastunk, simán tartható az akváriumunkban és bettával is.), helyette rábeszélt a srác egy fiú és egy lány molly-ra, melyek később szaporodni is fognak, tehát jól el lesznek egymással, és bettával is tarthatók. Na már most annyira nem voltak meg egymással, hogy mire a 25 perces busz utat megtettük, a lány tulajdonképp halálra csípkedte a fiút és miután betettük a bettához a betta betámadta. Jelzem, ennek is utána olvastunk és nem tarthatóak bettával, mert csipkedhetik.
Szia! Én is voltam pár napja a kutserában, Kökiben... Én speciel kvarchomok után érdeklődtem a gekkóm alá, erre a srác mutat nekem euro-petes kavicsokat...köszi haver, de nem erre volt szükségem. Majd nézegettem a tűzhasúakat, de részben azért se csaptam le rá mert drágának találtam ahhoz képest, másrészt pedig pláza bolt...Én maximum a kaki szívó csövet veszem ott és a kvarc homokot. Semmi mást. Borzasztó drága és egyáltalán nem hozzáértő bolt sajnos.
SzySza
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
OoOBarBeeOoO
Fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.07. 11:24

Re: Kutsera

Hozzászólás Szerző: OoOBarBeeOoO »

SzySza » 2013.07.03. 20:32 írta: Szia! Én is voltam pár napja a kutserában, Kökiben... Én speciel kvarchomok után érdeklődtem a gekkóm alá, erre a srác mutat nekem euro-petes kavicsokat...köszi haver, de nem erre volt szükségem. Majd nézegettem a tűzhasúakat, de részben azért se csaptam le rá mert drágának találtam ahhoz képest, másrészt pedig pláza bolt...Én maximum a kaki szívó csövet veszem ott és a kvarc homokot. Semmi mást. Borzasztó drága és egyáltalán nem hozzáértő bolt sajnos.
Mostmár mi sem megyünk oda. Nekem 880 forintért akarták a Kökiben adni a fagyasztott artémia rákot, inkább elköszöntem, máshol olcsóbban megkapom.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

4-5cm-es fehér és vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: Maya »

Eladóak 4-5cm-es, 2hónapos axolotl ifjoncaim, fehér és vadas színben. 1000ft/db áron. (Fehér limitált kevés van belőle, a második adag jövő hónapban lesz eladó ott jóval több fehér van) Szépek egészségesek. Átvétel Budapesten illetve Dányban. Kérésre tudok még képet küldeni. (Szülőkről is ;) )
IMG_4301.JPG
IMG_4293.JPG
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Dánió Díszhal Diszkont

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Facebookon is elérhető és a legfrissebb újdonságokról itt szerezhettek tudomást:
https://www.facebook.com/pages/D%C3%81N ... 7673348118
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Rájába fehér és vadas axik eladók

Hozzászólás Szerző: Maya »

A héten vittem be a Rája Díszállat Kereskedésbe 15db kisaximat, fehér és vadasok vegyesen, nem tudom mennyiért adják őket tovább, de akinek nem megoldható velem a találka, besétálhat és megveszi. :) BP 1132 Visegrádi u. 14. oldal: www.rajadiszhal.hu
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

Eladó kis axolotl

Hozzászólás Szerző: Chantall »

Sziasztok!

Eladó a Porszi névre keresztelt vadas színű kis axolotlom. 5 centis...csipeszből eszik, sajnos nem szobatiszta mert az akváriumába piszkít még, viszont mindenevő. (a csipesz a kedvenc eledele)
Elsősorban Veszprém megyeiek érdeklődését várom, de megoldható (azaz elvisszük) Pest, Szeged, Szolnok, Kecskemét, Orosháza és még jó pár város is.
Kérésre képet is küldök.
Porszika 2000Ft-ért szerető gazdit keres. :)
Chantall
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

5-9cm-es fehér és vadas axik eladók

Hozzászólás Szerző: Maya »

Eladóak 5-9cm-es kis axolotl-jaim. 2 és 3 hónaposak, fehérből kevés van, vadasból rengeteg. 1000ft/db jelentkezni itt privát üzenetben vagy a maya@axolotl.hu -címen lehet.

Illetve axolotl nevelést vállalok, előzetes megbeszélés után, 15-18cm-es koráig tudom nevelni őket.Csak az írjon aki 100%-ig biztos benne, hogy fél év múlva is szeretné, talánokra nem adok. Ára kb. (még nem számoltam ki hogy jövünk ki) 5000-7500 ft.
IMG_4586.JPG
IMG_4586.JPG (482.51 KiB) Megtekintve 51962 alkalommal
IMG_4842.JPG
IMG_4842.JPG (445.34 KiB) Megtekintve 51962 alkalommal
IMG_4964.JPG
IMG_4964.JPG (440.56 KiB) Megtekintve 51962 alkalommal
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Árkád-Állatker

Hozzászólás Szerző: Maya »

A héten vittem 10db kis axit Árkád-Állatkerbe is, ők 2400ft/db-ért árulják, még mindig érdemes tőlem venni 1000ft/db áron. Aki onnét vesz csak tudja, azok is az enyémek. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
SzySza
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.02.15. 20:18
Tartózkodási hely: Kartal

ELadó

Hozzászólás Szerző: SzySza »

Sziasztok!

Sajnos most nagyon úgy fest a helyzet, hogy búcsút kell mondanom a szépséges szörnyeimnek, bármennyire is nem szeretnék. Időhiány sajnos, reggel 6-este 10 ig nem leszek itthon, így ez az együttélés nem fog menni, elhanyagolni nem akarom őket. Ezért szeretném jó helyre eladni őket, olyan embernek aki ért is hozzájuk, ezért is írtam ide, nem mindegy hova kerülnek. Ajándékba adom hozzájuk a 2db almacsigát, illetve az egy db karmos béka is vihető, ha valaki szeretné. Mivel 22-23 centis (legutóbbi mérés szerint) axikról van szó (egy fehér lányról, és egy vadas fiúról) így 6000 Ft/db áron vihetők. A kettő együtt 10.000 Ft
Az axik makk egészségesek, genetikailag is rendben vannak, Mayától vásároltam anno őket, így a vérvonal is kifogástalan.
JBL 6 in 1 test is eladó, 50 db-os, 43 db van benne jelenleg 6400 ft volt az eredeti ára, 5500-ért vihető.

Szerk SzySza kérésére: a JBL 6 in 1 áránál elírás történt: 4410 Ft volt az ára és 3800 Ft-ért elvihető, 7 csík hiányzik belőle.
Sendy
SzySza
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
SzySza
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.02.15. 20:18
Tartózkodási hely: Kartal

akvárium, test, bújó, gömbmoha

Hozzászólás Szerző: SzySza »

Sziasztok! Eladóvá vált pár dolgom, ami érdekelhet valakit.

- 120 literes akvárium (100x40x30)
- JBL EasyTesyt 6 in 1 (43 db van még benne)
- nagy kerámia bújó, fatörzs alakú
- 30 literes akváriumhoz jó kis akasztós szűrő (original, sose volt használva)
- 3 gömbmoha (2 kicsi 1 nagy)

Priviben írjatok nyugodtan, ha valakit érdekel valami, képet szívesen küldök
SzySza
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Kati68
Fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011.08.27. 22:51

vadas axi eladó

Hozzászólás Szerző: Kati68 »

Eladó 3 db 4 hónapos vadas színű axolotl.
Kati
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: Maya »

Eladóak 5 és 6 hónapos axolotl ifjoncaim, kizárólag két féle vadas színben, világosabb-pöttyösebb-világos kopoltyús és sötét-klasszikus vadas-sötét kopoltyús. 6 hónaposok 14-20 cm-esek, 5 hónaposok 9-13 cm-esek. 1500ft/db áron. Szépek és egészségesek, hatalmas kopoltyúval. Stabil genetikájúak! (Nem beltenyészetesek!) Még 22 apróság várja új gazdiját. Átvétel Budapesten (Örsön-Blahán) illetve személyes megtekintés/kiválasztás Dányban. Jelentkezni célszerű itt üzenet formájába. :) Az összes kép saját készítésű!
2 féle színváltozat
2 féle színváltozat
4.JPG (435.91 KiB) Megtekintve 51629 alkalommal
Van pár vadas alapon pöttyös apróság is
Van pár vadas alapon pöttyös apróság is
3.JPG (444.68 KiB) Megtekintve 51629 alkalommal
Világos vadas
Világos vadas
2.JPG (453.96 KiB) Megtekintve 51629 alkalommal
Sötét vadas
Sötét vadas
1.JPG (456.97 KiB) Megtekintve 51629 alkalommal
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
yopeet
Fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011.12.22. 22:50
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: yopeet »

Maya » Tegnap, 15:05 írta:Eladóak 5 és 6 hónapos axolotl ifjoncaim, kizárólag két féle vadas színben, világosabb-pöttyösebb-világos kopoltyús és sötét-klasszikus vadas-sötét kopoltyús. 6 hónaposok 14-20 cm-esek, 5 hónaposok 9-13 cm-esek. 1500ft/db áron. Szépek és egészségesek, hatalmas kopoltyúval. Stabil genetikájúak! (Nem beltenyészetesek!) Még 22 apróság várja új gazdiját. Átvétel Budapesten (Örsön-Blahán) illetve személyes megtekintés/kiválasztás Dányban. Jelentkezni célszerű itt üzenet formájába. :) Az összes kép saját készítésű!
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Lány nincs közte? :)
Szthy
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: Maya »

yopeet » 15 perccel ezelőtt írta:
Maya » Tegnap, 15:05 írta:Eladóak 5 és 6 hónapos axolotl ifjoncaim, kizárólag két féle vadas színben, világosabb-pöttyösebb-világos kopoltyús és sötét-klasszikus vadas-sötét kopoltyús. 6 hónaposok 14-20 cm-esek, 5 hónaposok 9-13 cm-esek. 1500ft/db áron. Szépek és egészségesek, hatalmas kopoltyúval. Stabil genetikájúak! (Nem beltenyészetesek!) Még 22 apróság várja új gazdiját. Átvétel Budapesten (Örsön-Blahán) illetve személyes megtekintés/kiválasztás Dányban. Jelentkezni célszerű itt üzenet formájába. :) Az összes kép saját készítésű!
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Lány nincs közte? :)
Még nem tudni, 5 és 6 hónaposan még nem lehet megállapítani. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
KatViki
Fórumozó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.04. 13:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: KatViki »

Maya » 2013.11.24. 15:05 írta:Eladóak 5 és 6 hónapos axolotl ifjoncaim, kizárólag két féle vadas színben, világosabb-pöttyösebb-világos kopoltyús és sötét-klasszikus vadas-sötét kopoltyús. 6 hónaposok 14-20 cm-esek, 5 hónaposok 9-13 cm-esek. 1500ft/db áron. Szépek és egészségesek, hatalmas kopoltyúval. Stabil genetikájúak! (Nem beltenyészetesek!) Még 22 apróság várja új gazdiját. Átvétel Budapesten (Örsön-Blahán) illetve személyes megtekintés/kiválasztás Dányban. Jelentkezni célszerű itt üzenet formájába. :) Az összes kép saját készítésű!
Szia!
Szeretnék érdeklődni, hogy lesznek-e a közeljövőben fehér axijaid eladó sorban? :)
Csak mert szeretnék egy fehéret és egy vadasat saját tartásra, és még 2-3-at (azok mind1 milyen színűek) szívesen bevennénk a kisállat kereskedésünkbe (a Nagyváradtér közelében).
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: Maya »

KatViki » Ma, 13:50 írta:
Maya » 2013.11.24. 15:05 írta:Eladóak 5 és 6 hónapos axolotl ifjoncaim...
Szia!
Szeretnék érdeklődni, hogy lesznek-e a közeljövőben fehér axijaid eladó sorban? :)
Csak mert szeretnék egy fehéret és egy vadasat saját tartásra, és még 2-3-at (azok mind1 milyen színűek) szívesen bevennénk a kisállat kereskedésünkbe (a Nagyváradtér közelében).
Fél éven belül biztosan nem lesznek fehér kicsijeim. A többivel kapcsolatban, kérlek privát üzenetben írj rám és megbeszéljük. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Kati68
Fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011.08.27. 22:51

Eladó axik

Hozzászólás Szerző: Kati68 »

DSC02226.JPG
DSC02226.JPG (2.44 MiB) Megtekintve 51586 alkalommal
Sürgősen eladó 3 db vadas színű axolotl. 10-12 centisek.
Kati
meshoe
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.07.15. 23:18

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: meshoe »

Szia.Érdeklődnék vadas axik iránt,van-e eladó még.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: 13-20cm-es vadas axik eladók!

Hozzászólás Szerző: Maya »

meshoe » Tegnap, 22:51 írta:Szia.Érdeklődnék vadas axik iránt,van-e eladó még.
Hello
Mostanában akartam írni, nálam már elfogytak sajnos. :( Viszont a Rája Díszhal kereskedésbe adtam be 8 db-ot, szép nagyok (15-20cm-esek), gyönyörű kopoltyúkkal, nagyon jól bánnak velük. Nyugatitól 2 percre a Visegrádi utcában vannak, MAF ajánlásos bolt. Nem is aranyáron adják őket tovább, csak ajánlani tudom, térj be nyugodt szívvel. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
yopeet
Fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011.12.22. 22:50
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Kompletten

Hozzászólás Szerző: yopeet »

Eladnám 54 literes akváriumomat mindennel együtt. Ez magában foglal 2 felnőtt axit, egy vadasat és egy fehéret.
Csatolmányok
2014-01-27 18.46.39.jpg
2014-01-27 18.46.39.jpg (1.19 MiB) Megtekintve 51471 alkalommal
Szthy
lignificatio
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.09.30. 19:34

Eladó arany és vadas axik

Hozzászólás Szerző: lignificatio »

sziasztok!
sajnos ugy alakult most az eletem, hogy nem tudom tovabbra is tartani az axolotlaimat, es szerintem nem is erzik jol magukat nalam mar egy ideje.
az egyik igazi arany albino nosteny, a masik vadas fajta es him, nem parzottak soha. a himnek cuki az egyik laba, nem fejlodott ki, mar igy kerult hozzam.
ha valakit erdekelne a befogadasuk akkor irjon nyugodtan a zsuzsanna.hooz@gmail.com-ra nekem, nem szeretnem az allatkertbe vinni oket )

tovabbi szep napot
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Eladó arany és vadas axik

Hozzászólás Szerző: Sendy »

lignificatio » Ma, 11:55 írta:sziasztok!
sajnos ugy alakult most az eletem, hogy nem tudom tovabbra is tartani az axolotlaimat, es szerintem nem is erzik jol magukat nalam mar egy ideje.
az egyik igazi arany albino nosteny, a masik vadas fajta es him, nem parzottak soha. a himnek cuki az egyik laba, nem fejlodott ki, mar igy kerult hozzam.
ha valakit erdekelne a befogadasuk akkor irjon nyugodtan a zsuzsanna.hooz@gmail.com-ra nekem, nem szeretnem az allatkertbe vinni oket )

tovabbi szep napot
Az állatkertbe szerintem be se fogadnák, de ha még is, az a halálos ítéletük, már ha a bp-i állatkertről van szó.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Ricsi
Fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.05. 19:36

Eladó kicsi vizikutyák

Hozzászólás Szerző: Ricsi »

Sziasztok! Eladnám kicsi vadas axijainkat (4-6 cm közöttiek most). Egy fehéret pedig másik fehérre cserélnék, hogy ne legyünk belterjesek.

Ha van felnőtt korban lévő nőstényed vagy hímed, szívesen pároztatjuk őket. Van mindkettőből 2-2 ivarérett példányunk.

Csömörön lakunk, de Pestre, Gyöngyösre, Jászárokszállásra megbeszélés szerint elutaztatjuk a vízi kutyákat.

kbr kukac kass.co.hu

Ricsi
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Akciós táplálékok

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Akciós táplálékok

Csabára nyugodtan mondhatom hogy régi motoros az akvarisztika terén. Sokszor belefutni olyan cikkekbe, és akvarisztikai tanácsokba amik ma már eléggé nehézkesen kivitelezhetőek, pedig nagyon jól jönnének. Ilyen például az otthon könnyedén tenyészthető banánféreg melyhez mindig odaírják, hogy akvarista társunktól könnyedén beszerezhetjük ( "könnyedén" ), vagy a magunk által hálóval fogott feketeszúnyoglárva... Csaba ezekben is otthon van, és igény szerint másokkal is megosztja korrekt áron.

Nem utolsó szempont axi tenyésztéskor vagy kicsi axik felnevelésekor, hogy mennyi pénzből tudjuk kihozni az egészséges táplálkozásukat. Sórák drága és nem is mindig kel ki, kandicsot és bolhákat sokszor nehézkes szerezni... Házilag könnyedén és gyorsan szaporodó férgekkel sokkal egyszerűbben is tudunk etetni, de sokkal nehezebb első beszerzésük mint az előbb említett eleségeknek.

Csaba havonta 1-2 alkalommal Budapestre is jár (több helyszínre egyszerre), melyről küld majd listát, hogy mikor, mely helyen tudtok vele összefutni. Tatabányán és környékén ennél jóval gyakrabban lehet vele találkozni, pár napon belül összehozható egy találkozó.

Fagyasztott táplálékok listája:
A német (képes), általunk is ajánlott és alkalmazott fagyasztott eleségekkel foglalkozik. Tiszta, megbízható minőség.
árlista.jpg
árlista.jpg (93.95 KiB) Megtekintve 19637 alkalommal
Otthon tenyészthető eleségek:
Többféle féreg tenyésztésével foglalkozik, de érdeklődni kell, hogy éppen melyikből tud oltásnyi mennyiséget kiszedni. Egy oltás egy kiskanálnyi mennyiségű férget, vagy papucsállatka esetén 1-2 deci vizet jelent, ez bőven elég a tenyészet elszaporításához. Ára 300-350 Ft körül mozog az oltásoknak.
  • papucsállatka (kerekesféreggel vegyesen)
  • banánféreg
  • walterféreg
  • grindál
  • televényféreg
Élő eleségek:
Szezonálisan és előre jelzett igény szerint kérhető nála élő eleség is, mindig aktuálisan egyeztetett áron.
  • kandicsrák (többféle faj, más-más szezonokban)
  • feketeszúnyoglárva
  • fehér szúnyoglárva
  • vörös szúnyoglárva
  • vízibolha
Halak:
Csaba sokféle halat tenyészt házilag, fajtalista és ár vele egyeztethető.

10-15 ezer forintos vásárlás esetén megbeszélhető házhoz szállítás, a szállítási napokon.

Úgy gondoltuk, hogy csinálunk egy kis hirdetést ami mindenkinek jó. Csabának, mert több dolgot tud eladni, és nektek is, mert jó áron juthattok ugyanazon vagy különleges és nehezen beszerezhető táplálékokhoz. Facebook oldalunkon fogjuk majd feltüntetni a legközelebbi szállítási napot, így ott le is adhatjátok a rendeléseteket, illetve érdeklődhettek az időszakos eleségeket illetően Csabánál.
Mi csak egy kis közvetítői szál vagyunk az egészben, tőlünk hiába szeretnétek vásárolni, vagy kérdezni csak facebookon az adott posztnál fogtok tudni, és Csaba fog rá válaszolni, nem mi.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

2db vadaska

Hozzászólás Szerző: Maya »

Eladó 2db vadas axi, mindkettő hím. Egyikük világosabb, a másik sötétebb vadas. Hamarosan 1 évesek, 22-23cm-esek. Világosabb volt az alom legkisebbje, miután az összes testvérét eladtam, őt megtartottam „erősíteni” mára teljesen egészséges. Sötétebbik volt már gazdis, de családi és anyagi okok miatt nem tudták megtartani ott ahol volt, így visszakerült hozzám. Jelenleg 300 literesbe éldegélnek több axival, természetük békés, többi axival kijönnek, axolotl-okra jellemzően nappal alszanak, éjjel aktívak. Mindkettejük számára szeretnék végleges és jó gazdit találni. Együtt adnám el őket főleg, egyedüli tartásra nem ajánlom, nagyon társaságiak. (Sőt inkább "falkára" lenne szükségük) Részletes tartási leírás és származási igazolás jár hozzájuk! 3500ft/db, egybe 6000ft.
IMG_0061.JPG
IMG_0061.JPG (91 KiB) Megtekintve 19460 alkalommal
IMG_0052.JPG
IMG_0052.JPG (91.01 KiB) Megtekintve 19460 alkalommal
IMG_0066.JPG
IMG_0066.JPG (93.33 KiB) Megtekintve 19460 alkalommal
IMG_0054.JPG
IMG_0054.JPG (88.01 KiB) Megtekintve 19460 alkalommal
IMG_0075.JPG
IMG_0075.JPG (94.42 KiB) Megtekintve 19460 alkalommal
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Ricsi
Fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.05. 19:36

Eladó 12cm-es axi+csere

Hozzászólás Szerző: Ricsi »

Sziasztok! Elcserélném az utolsó fehér ~12 cm-es aximat vérfrissítés miatt másik fehér vagy nem vadas színűre. Csömörön lakunk, de Pestre, Gyöngyösre, Jászárokszállásra megbeszélés szerint elutaztatjuk a vízi kutyákat.

kbr kukac kass.co.hu

Ricsi
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Maya 2014.09.14. 12:17-kor.
Ok: Nem adtál témacímet, javítottam, de kérlek olvasd el a házirend ezen részét! Köszi!
Lityesz
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.09.29. 18:22

Re: Eladó kis axi

Hozzászólás Szerző: Lityesz »

Sziasztok! Eladó 12 cm-es vadas kis axim, egészséges, szépen eszik csipeszböl, szép kopoltyuja. (vagy gyerélem más szinűre) e-mail cim: mogyipityu@hotmail.com vagy 06-30/4999687
Avatar
PBorsó
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.09.15. 00:16
Tartózkodási hely: Budapest

Búcsú, eladó :(

Hozzászólás Szerző: PBorsó »

Sziasztok!

Egy öröm folytán sajnos ürömről is szó esik nálunk. Babát várok, és mivel eléggé penészedünk, sajnos megérett az elhatározás, hogy megváljunk Fuhurtól és Mordintól. A bemutatkozásomban van kép és részletek róluk (kb 30 centisek most és 3 évesek lesznek tavasszal, mindkettő leányzó). Lehetőleg akváriumostól adnánk őket, 30000 Ft-ért (100 l-es akvárium, szűrő, porlasztó, berendezés, axik) :(
Akit érdekel, írjon!
Klaudia
Fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.12.21. 13:28

Re: Búcsú, eladó :(

Hozzászólás Szerző: Klaudia »

PBorsó » 2015.01.18. 13:29 írta:Sziasztok!

Egy öröm folytán sajnos ürömről is szó esik nálunk. Babát várok, és mivel eléggé penészedünk, sajnos megérett az elhatározás, hogy megváljunk Fuhurtól és Mordintól. A bemutatkozásomban van kép és részletek róluk (kb 30 centisek most és 3 évesek lesznek tavasszal, mindkettő leányzó). Lehetőleg akváriumostól adnánk őket, 30000 Ft-ért (100 l-es akvárium, szűrő, porlasztó, berendezés, axik) :(
Akit érdekel, írjon!
Szia, küldesz képet az axikról?
Klaudia
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Búcsú, eladó :(

Hozzászólás Szerző: Maya »

Klaudia » 51 perccel ezelőtt írta:
PBorsó » 2015.01.18. 13:29 írta:Sziasztok!

Egy öröm folytán sajnos ürömről is szó esik nálunk. Babát várok, és mivel eléggé penészedünk, sajnos megérett az elhatározás, hogy megváljunk Fuhurtól és Mordintól. A bemutatkozásomban van kép és részletek róluk (kb 30 centisek most és 3 évesek lesznek tavasszal, mindkettő leányzó). Lehetőleg akváriumostól adnánk őket, 30000 Ft-ért (100 l-es akvárium, szűrő, porlasztó, berendezés, axik) :(
Akit érdekel, írjon!
Szia, küldesz képet az axikról?
Én tudom, hogy bonyolult bemenni a bemutatkozókhoz és kikeresni PBorsó nevet, ezért segítek: http://axolotl.hu/viewtopic.php?f=10&t=122 több oldalnyi kép és információ. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Klaudia
Fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.12.21. 13:28

Eladó 3 vadas és egy fekete

Hozzászólás Szerző: Klaudia »

Sziasztok, 3 vadaska kb 15 centis és egy fekete kb26 centis axolotl eladóvá vált helyhiány miatt :(
uj gazdit keresek nekik. 2500/axi, de ha egyszerre mindet elviszed 7000ért odadom.
Szeretném hogy jó helyre kerüljenek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maya 2015.03.02. 12:28-kor.
Ok: Nem adtál meg témacímet, a hibát javítottam de, kérlek olvasd el a házirend erre vonatkozó részét!
Klaudia
benoke
Fórumozó
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.03.01. 18:40
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Eladó 3 vadas és egy fekete

Hozzászólás Szerző: benoke »

Klaudia » 2015.03.02. 13:17 írta:Sziasztok, 3 vadaska kb 15 centis és egy fekete kb26 centis axolotl eladóvá vált helyhiány miatt :(
uj gazdit keresek nekik. 2500/axi, de ha egyszerre mindet elviszed 7000ért odadom.
Szeretném hogy jó helyre kerüljenek
Szia!
Engem érdekelne az egyik vadas axi. Hol lenne helyileg? Tudnál küldeni képet? :) (nem találtalak a bemutatkozásokban)
aamitate
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.05.18. 16:10

Re: Eladó 3 vadas és egy fekete

Hozzászólás Szerző: aamitate »

Szia! engem érdekelne 1 axi. ha még megvan. :)
Noémi
vic70
Fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.01.26. 15:01

Ingyen axi

Hozzászólás Szerző: vic70 »

Sziasztok!
Sajnos kénytelen leszek megválni szeretett kis szörnyemtől.Képeket rakok fel.
A lényeg,hogy ingyen elajándékozom kb 1,5 éves albinó szerintem kislány szörnyemet.Grátisz 2 db almacsiga.
Teljesen egészséges mindhárom.
Egyetlen feltétel,hogy az új gazdi szeresse és legyen fogalma az axitartás mikéntjéről.
Leveleket a vic70u2@gmail.com címre várok.
Ja,én budapesti vagyok.
IMG_20150518_155925.jpg
IMG_20150518_155925.jpg (1.3 MiB) Megtekintve 18182 alkalommal
IMG_20150518_160036.jpg
IMG_20150518_160036.jpg (1.33 MiB) Megtekintve 18182 alkalommal
IMG_20150518_160120.jpg
IMG_20150518_160120.jpg (1.57 MiB) Megtekintve 18182 alkalommal
Vali
Fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.06.16. 10:19

Re: Eladó 3 vadas és egy fekete

Hozzászólás Szerző: Vali »

benoke » 2015.05.07. 10:46 írta:
Klaudia » 2015.03.02. 13:17 írta:Sziasztok, 3 vadaska kb 15 centis és egy fekete kb26 centis axolotl eladóvá vált helyhiány miatt :(
uj gazdit keresek nekik. 2500/axi, de ha egyszerre mindet elviszed 7000ért odadom.
Szeretném hogy jó helyre kerüljenek
Szia!
Engem érdekelne a fekete axi ha megvan még, de vasas is. A fekete jobb lenne mert nagy axolotl mellé hoznám. Ha megvan hol lehet átvenni? Képet tudnál küldeni esetleg?
Válasz küldése