Arhquuis

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
Arhquuis
Fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.21. 01:04

Arhquuis

Hozzászólás Szerző: Arhquuis »

Sziasztok kedves fórumlakók, ma csatlakoztam a közösséghez, két axim van, a nagyobbik Almira névre hallgat, őt kilenc éve pesztrálom, a kisebbik, Antonio pedig nem régen került hozzám, ő kb 5-6 hónapos lehet. Antonio lebegése miatt kerestem fel a fórumot, remélem megoldódik a problémája, már elkezdtem a kezelését. Almirát nem túl tudományos alapon vásároltam egy jóarc díszhalastól: mikor megláttam ahogy integet a kopoltyújával (márhogy az axi) hangosan kiröhögtem és a vételár megfizetése után hazavittem a másik jómadárral, Miguellel együtt. Miguel azóta az égi akváriumban fogdossa a kishalakat, elvitte valami villámgyorsan támadó kórság. Antonio egy kollégám ajándéka, meglátta, megvette. Közkívánatra képet is töltök majd fel.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Arhquuis

Hozzászólás Szerző: Maya »

Arhquuis » Tegnap, 02:01 írta:Sziasztok kedves fórumlakók, ma csatlakoztam a közösséghez, két axim van, a nagyobbik Almira névre hallgat, őt kilenc éve pesztrálom, a kisebbik, Antonio pedig nem régen került hozzám, ő kb 5-6 hónapos lehet. Antonio lebegése miatt kerestem fel a fórumot, remélem megoldódik a problémája, már elkezdtem a kezelését. Almirát nem túl tudományos alapon vásároltam egy jóarc díszhalastól: mikor megláttam ahogy integet a kopoltyújával (márhogy az axi) hangosan kiröhögtem és a vételár megfizetése után hazavittem a másik jómadárral, Miguellel együtt. Miguel azóta az égi akváriumban fogdossa a kishalakat, elvitte valami villámgyorsan támadó kórság. Antonio egy kollégám ajándéka, meglátta, megvette. Közkívánatra képet is töltök majd fel.
Szia, üdv a fórumon!
Képet követelek! :) Imádjuk a néznivalót, főleg a 9 éves érdekelne, egyemmeg. :) Nekem egy leadott axim múlt 9 éves, de csak 4 éve pesztrálom. :)

Üdv,
Maya
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Arhquuis
Fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.21. 01:04

Re: Arhquuis

Hozzászólás Szerző: Arhquuis »

Maya » 2016.05.22. 23:10 írta:
Arhquuis » Tegnap, 02:01 írta:Sziasztok kedves fórumlakók, ma csatlakoztam a közösséghez, két axim van, a nagyobbik Almira névre hallgat, őt kilenc éve pesztrálom, a kisebbik, Antonio pedig nem régen került hozzám, ő kb 5-6 hónapos lehet. Antonio lebegése miatt kerestem fel a fórumot, remélem megoldódik a problémája, már elkezdtem a kezelését. Almirát nem túl tudományos alapon vásároltam egy jóarc díszhalastól: mikor megláttam ahogy integet a kopoltyújával (márhogy az axi) hangosan kiröhögtem és a vételár megfizetése után hazavittem a másik jómadárral, Miguellel együtt. Miguel azóta az égi akváriumban fogdossa a kishalakat, elvitte valami villámgyorsan támadó kórság. Antonio egy kollégám ajándéka, meglátta, megvette. Közkívánatra képet is töltök majd fel.
Szia, üdv a fórumon!
Képet követelek! :) Imádjuk a néznivalót, főleg a 9 éves érdekelne, egyemmeg. :) Nekem egy leadott axim múlt 9 éves, de csak 4 éve pesztrálom. :)

Üdv,
Maya
Csatolmányok
Almira, a veterán
Almira, a veterán
20160521_172637.jpg (1.8 MiB) Megtekintve 1872 alkalommal
Arhquuis
Fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.21. 01:04

Re: Arhquuis

Hozzászólás Szerző: Arhquuis »

Itt épp pátyolgatja a beteg kicsit. Azonnal rájött hogy baj van, úgyhogy a hasa alá zavarta és betuszkolta a szűrő alá.
Itt épp pátyolgatja a beteg kicsit. Azonnal rájött hogy baj van, úgyhogy a hasa alá zavarta és betuszkolta a szűrő alá.
20160521_130601.jpg (1.32 MiB) Megtekintve 1869 alkalommal
Arhquuis » 6 perccel ezelőtt írta:
Maya » 2016.05.22. 23:10 írta:
Arhquuis » Tegnap, 02:01 írta:Sziasztok kedves fórumlakók, ma csatlakoztam a közösséghez, két axim van, a nagyobbik Almira névre hallgat, őt kilenc éve pesztrálom, a kisebbik, Antonio pedig nem régen került hozzám, ő kb 5-6 hónapos lehet. Antonio lebegése miatt kerestem fel a fórumot, remélem megoldódik a problémája, már elkezdtem a kezelését. Almirát nem túl tudományos alapon vásároltam egy jóarc díszhalastól: mikor megláttam ahogy integet a kopoltyújával (márhogy az axi) hangosan kiröhögtem és a vételár megfizetése után hazavittem a másik jómadárral, Miguellel együtt. Miguel azóta az égi akváriumban fogdossa a kishalakat, elvitte valami villámgyorsan támadó kórság. Antonio egy kollégám ajándéka, meglátta, megvette. Közkívánatra képet is töltök majd fel.
Szia, üdv a fórumon!
Képet követelek! :) Imádjuk a néznivalót, főleg a 9 éves érdekelne, egyemmeg. :) Nekem egy leadott axim múlt 9 éves, de csak 4 éve pesztrálom. :)

Üdv,
Maya
szia,
Előre is bocs hogy floodolok, rendetlenkedik a telefonom.
Válasz küldése