Vigyori

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
Vigyori
Fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.11.02. 09:40

Vigyori

Hozzászólás Szerző: Vigyori »

Sziasztok!

Fanni vagyok, 9 éves. Van két axim, egy fehér és egy vadas színű. A fehérnek a neve Vigyori, a vadasnak Jagu. Szombathelyen lakom úgyhogy elég nehéz volt beszerezni őket.
Két axim van, Vigyori és Jagu.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Vigyori

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Vigyori » Ma, 10:10 írta:Sziasztok!

Fanni vagyok, 9 éves. Van két axim, egy fehér és egy vadas színű. A fehérnek a neve Vigyori, a vadasnak Jagu. Szombathelyen lakom úgyhogy elég nehéz volt beszerezni őket.
Szia!

Üdv itt a fórumon!

Majd tegyél fel képeket az axijaidról, mert szeretjük másokét is nézegetni :)

Mivel a boltban szakszerűtlenül tartották őket, ha még eddig nem tetted meg, akkor kezd el olvasni a fórumot, nehogy probléma legyen, az eladók nem értenek hozzá a legtöbb helyen és idiótaságokat is mondanak, hogy hogyan kell tartani ezekt az állatokat. Első lépcsőnek az axikalauzunkat javaslom olvasásra: http://axolotl.hu/viewtopic.php?p=4491#p4491

Senddy
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Vigyori
Fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.11.02. 09:40

Az axiaim munka helye

Hozzászólás Szerző: Vigyori »

Reggel, délelőtt és délután Vigyori a fehér axim a kis cserép házba húzódik. Az esti műszakot Jagu tölti le, ő meg éjszaka dolgozik a munka helyén. :D Majd küldök róluk fotót is. Jó?!
Két axim van, Vigyori és Jagu.
Vigyori
Fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.11.02. 09:40

Nem kedvelik ők

Hozzászólás Szerző: Vigyori »

Megfordítottam a bújós cserepet amikor Vigyorinak (munkaszünete) volt hogy letudjam fotózni őt amikor egész délelőtt bent kuksol. De akkor már se Jagunak se Vigyorinak nem tetszett. :( Nem mentek be azóta. Szerintetek mi a bajuk vele? ???
Két axim van, Vigyori és Jagu.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nem kedvelik ők

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Vigyori » 2013.11.04. 20:06 írta:Megfordítottam a bújós cserepet amikor Vigyorinak (munkaszünete) volt hogy letudjam fotózni őt amikor egész délelőtt bent kuksol. De akkor már se Jagunak se Vigyorinak nem tetszett. :( Nem mentek be azóta. Szerintetek mi a bajuk vele? ???
Nem szeretik a változásokat, kivéve ha azt pl újabb gömbmoha jelenléte (nálunk ez a mánia), vagy valami olyan dologé amit szeretnek. Az hogy egész délelőtt bent kuksolnak, és nem jönnek ki, arra utal, hogy valami nem jó az akváriumban. Túl erős a szűrés vagy a fény vagy valami nem jó. Ha viszont nem akarnak bemenni, annak is van valami oka, pl a bujóban bent rohad egy ételmaradék vagy csiga vagy valami. Az axik alapvetően nem nagyon szeretik a változásokat. Nem szeretik ha átrendezik őket. A bújó eléggé szent és sérthetetlen náluk, azért nagyon tudnak haragudni. Nálunk a teljes sértődöttség akkor következik be, amikor a bújóból a gömbmohákat kipecázom és elhelyezem őket az akvárium többi részén, hogy kapjanak fényt is. Lehet, hogy az új helyén a bújó nem ad kellő árnyékot, vagy nem érzik magukat védelem alatt... valami ilyesmiben gondolkodj.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése