Terrarisztika Börze

Jó pár akvarisztikai, terrarisztikai kiállítás és börze áll rendelkezésünkre, ha ilyenre szeretnénk menni. Ha ott voltál, meséld el, mit láttál?

Moderátor: Axolotl moderátor

Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Terrarisztika Börze

Hozzászólás Szerző: Maya »

Ide várunk minden képet, észrevételt, kérdést a Terrarisztika Börzén árusított illetve kiállított axolotl-okkal kapcsolatban. Börzék lényege, hogy mindent egy helyen megvásárolhatsz, egy helyen látod a különböző árusok kínálatát, miután megvásároltad kiszemelt kis kedvencedet (szakértő tenyésztőktől), megvásárolhatod az akváriumát, bújókat, növényeket, egyéb eszközöket, ételét. Terrarisztika Börze évente háromszor van, minden alkalommal van hatalmas akvarisztika részlege is.

További infók: http://www.terrarisztikabudapest.hu/
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Terrarisztika Börze

Hozzászólás Szerző: Maya »

Nos azt hallottam hogy, terrarisztika börze szellősebb mint terraplaza, ahol mindig tömegnyomor van és ugyanaz a kínálat, most először volt akvarisztikával együtt, kimentünk évente 3szor van csak. A tömeg elviselhető volt, viszont rengeteg axi volt 1-6cm-ig, nagy eresztés volt, tényleg sok volt 1000-4000ft-ig, volt olyan hely ahol olyan albínók voltak amelyeknek nem volt szemük, és ezeket 1500-ért árulta -.-", pedig genetikai hibásak, akkor minek tartotta meg és nevelte fel őket? A másik amin kiakadtam, hogy pasi ül, előtte 4-6axi, külön külön dobozba, 3centis axik alig 3mm-es vízzel, a szájukat se lepte el ott vergődtek félig a szárazon, ez állatkínzás, azok tuti megdöglenek a nap végére. Azon kívül jobb volt mint a februári terraplaza, rengeteg volt most a kicsi, mindenből most született kicsi ahogy láttam a slágerállat a törpesüni volt, rengeteg sünis volt. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Terrarisztika Börze 04.07

Hozzászólás Szerző: Monique »

Maya írta:Nos azt halottam hogy, terrarisztika börze szellősebb mint terraplaza, ahol mindig tömegnyomor van és ugyanaz a kínálat, most először volt akvarisztikával együtt, kimentünk évente 3szor van csak. A tömeg elviselhető volt, viszont rengeteg axi volt 1-6cm-ig, nagy eresztés volt, tényleg sok volt 1000-4000ft-ig, volt olyan hely ahol olyan albínók voltak amelyeknek nem volt szemük, és ezeket 1500-ért árulta -.-", pedig genetikai hibásak, akkor minek tartotta meg és nevelte fel őket? A másik amin kiakadtam, hogy pasi ül, előtte 4-6axi, külön külön dobozba, 3centis axik alig 3mm-es vízzel, a szájukat se lepte el ott vergődtek félig a szárazon, ez állatkínzás, azok tuti megdöglenek a nap végére. Azon kívül jobb volt mint a februári terraplaza, rengeteg volt most a kicsi, mindenből most született kicsi ahogy láttam a slágerállat a törpesüni volt, rengeteg sünis volt. :)
Én is ott voltam a sünikémmel :) Egyébként én 2 helyen láttam axikat, egyik helyen 10 centisek, agyonvilágítva, kis helyen sokan. Másik helyen olyan picikék voltak, hogy még a hátsó lábuk ki se bújt :(
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Terrarisztika Börze 04.07

Hozzászólás Szerző: Maya »

Monique írta:
Maya írta:Nos azt halottam hogy, terrarisztika börze szellősebb mint terraplaza, ahol mindig tömegnyomor van és ugyanaz a kínálat, most először volt akvarisztikával együtt, kimentünk évente 3szor van csak. A tömeg elviselhető volt, viszont rengeteg axi volt 1-6cm-ig, nagy eresztés volt, tényleg sok volt 1000-4000ft-ig, volt olyan hely ahol olyan albínók voltak amelyeknek nem volt szemük, és ezeket 1500-ért árulta -.-", pedig genetikai hibásak, akkor minek tartotta meg és nevelte fel őket? A másik amin kiakadtam, hogy pasi ül, előtte 4-6axi, külön külön dobozba, 3centis axik alig 3mm-es vízzel, a szájukat se lepte el ott vergődtek félig a szárazon, ez állatkínzás, azok tuti megdöglenek a nap végére. Azon kívül jobb volt mint a februári terraplaza, rengeteg volt most a kicsi, mindenből most született kicsi ahogy láttam a slágerállat a törpesüni volt, rengeteg sünis volt. :)
Én is ott voltam a sünikémmel :) Egyébként én 2 helyen láttam axikat, egyik helyen 10 centisek, agyonvilágítva, kis helyen sokan. Másik helyen olyan picikék voltak, hogy még a hátsó lábuk ki se bújt :(
Óóó én azt hittem TerraPlazara mész, úgy megnéztem volna a sünidet >.< Én 10helyen láttam minimum, azok még mindig jobbak voltak mint az amelyik szárazon voltak, szegénykéim. Meg, hogy minek hozzák ki eladásra a szem nélküli genetikai hibásakat?
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Terrarisztika Börze 04.07

Hozzászólás Szerző: Monique »

Maya írta:
Monique írta:
Maya írta:Nos azt halottam hogy, terrarisztika börze szellősebb mint terraplaza, ahol mindig tömegnyomor van és ugyanaz a kínálat, most először volt akvarisztikával együtt, kimentünk évente 3szor van csak. A tömeg elviselhető volt, viszont rengeteg axi volt 1-6cm-ig, nagy eresztés volt, tényleg sok volt 1000-4000ft-ig, volt olyan hely ahol olyan albínók voltak amelyeknek nem volt szemük, és ezeket 1500-ért árulta -.-", pedig genetikai hibásak, akkor minek tartotta meg és nevelte fel őket? A másik amin kiakadtam, hogy pasi ül, előtte 4-6axi, külön külön dobozba, 3centis axik alig 3mm-es vízzel, a szájukat se lepte el ott vergődtek félig a szárazon, ez állatkínzás, azok tuti megdöglenek a nap végére. Azon kívül jobb volt mint a februári terraplaza, rengeteg volt most a kicsi, mindenből most született kicsi ahogy láttam a slágerállat a törpesüni volt, rengeteg sünis volt. :)
Én is ott voltam a sünikémmel :) Egyébként én 2 helyen láttam axikat, egyik helyen 10 centisek, agyonvilágítva, kis helyen sokan. Másik helyen olyan picikék voltak, hogy még a hátsó lábuk ki se bújt :(
Óóó én azt hittem TerraPlazara mész, úgy megnéztem volna a sünidet >.< Én 10helyen láttam minimum, azok még mindig jobbak voltak mint az amelyik szárazon voltak, szegénykéim. Meg, hogy minek hozzák ki eladásra a szem nélküli genetikai hibásakat?
Én azt hittem sokáig, hogy a kettő ugyanaz :D kb előtte két nappal tűnt fel, hogy a TerraPlaza 1 hét múlva lesz :D
Nem tudom, én se értem :S
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése