Kimbike

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
kimbike
Fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.02.28. 20:42

Kimbike

Hozzászólás Szerző: kimbike »

Sziasztok!

Februárban lettem 2 csoda szép minike gazdija egy albinó és egy golden színű mini axiknak. Akkor voltak kishíján 3 cmeresek.

:) most már szép nagyok Lilo & Stich lett a nevük remélem a pocakjukból és mereteikből ítélve hogy jól tartom őket.

A képek fölülről lefelé a mostanitól visszafelé az időben :) nagyon kicsinek nem sikerült róluk:)
Csatolmányok
2013-06-19-154.jpg
2013-06-16-140.jpg
2013-06-16-138.jpg
2013-06-15-137.jpg
2013-06-15-136.jpg
2013-05-20-050.jpg
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Kimbike

Hozzászólás Szerző: Maya »

kimbike » Ma, 17:38 írta:Sziasztok!

Februárban lettem 2 csoda szép minike gazdija egy albinó és egy golden színű mini axiknak. Akkor voltak kishíján 3 cmeresek.

:) most már szép nagyok Lilo & Stich lett a nevük remélem a pocakjukból és mereteikből ítélve hogy jól tartom őket.

A képek fölülről lefelé a mostanitól visszafelé az időben :) nagyon kicsinek nem sikerült róluk:)
Üdv a fórumon!

Nagyon szépek az axik, jó a kopoltyújuk és szép kövérek is. A sima albínó viszont ne legyen ennél kövérebb,(utolsó előtti képre gondolok) mert akkor elhízottnak fog számítani. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
kimbike
Fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.02.28. 20:42

Re: Kimbike

Hozzászólás Szerző: kimbike »

Maya » 2013.07.02. 19:03 írta:
kimbike » Ma, 17:38 írta:Sziasztok!

Februárban lettem 2 csoda szép minike gazdija egy albinó és egy golden színű mini axiknak. Akkor voltak kishíján 3 cmeresek.

:) most már szép nagyok Lilo & Stich lett a nevük remélem a pocakjukból és mereteikből ítélve hogy jól tartom őket.

A képek fölülről lefelé a mostanitól visszafelé az időben :) nagyon kicsinek nem sikerült róluk:)
Üdv a fórumon!

Nagyon szépek az axik, jó a kopoltyújuk és szép kövérek is. A sima albínó viszont ne legyen ennél kövérebb,(utolsó előtti képre gondolok) mert akkor elhízottnak fog számítani. :)
Kedves Maya !

Köszönöm ! Megteszek mindent változatosan etettem őket ,hogy leheőleg mindent megkapjanak:) Köszönöm a nevükbe is:) Lilo pedig nem lesz ducibb remélem:)Úgyan annyit kapnak mindig próbálom az éhségüket és a realitás eredményébe adni a kaját:)
Válasz küldése