Vásárolnék, keresek....

Eladó/ajándékozandó/vásárolandó akváriumok, tárgyak, növények, axolotl-ok.

Moderátor: Axolotl moderátor

Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Vásárolnék, keresek....

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Ide várjuk azokat a hozzászólásokat amiben keresel vagy vásárolnál valamit. A keresendő, vásárolandó tárgynak, élőlénynek valamilyen szinten kapcsolódnia kell a fórumhoz. Az Off topikban van lehetőségetek nem a fórumhoz kapcsolódó tárgyat meghirdetni.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
betta00
Fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.01.26. 14:21
Tartózkodási hely: Leányvár, Esztergom, Mosonmagyaróvár(havonta 1x)

15 centis nőstény albínó

Hozzászólás Szerző: betta00 »

Keresek min. 15cm-es nőstény albínó axolotl-t! Akinek van eladó az írjon: betta00@citromail.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sendy 2011.01.27. 06:16-kor.
Ok: Nem adtál témacímet, legközelebb légyszi figyelj rá, most én adtam egyet.
Aivilys
Fórumozó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.12.14. 10:29

Arany albínó és vadas axi

Hozzászólás Szerző: Aivilys »

Sziasztok!

Szeretnék venni arany színű axit ill. vad színűt. Vad színűt néha néha látok..de sajnos aranyat nem :( Ha valakit tudja,hogy kaphatnék vagy ki tenyészt azt szívesen venném :) Köszönöm!!! email : szilviaonofer@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sendy 2011.08.09. 00:07-kor.
Ok: Adtam címet a fórum szabályzatának megfelelően. Kérlek olvasd el és ügyelj a hozzászólás címének megadására!
Mr. Fox
Fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.12.14. 10:29

Vad típusú axi

Hozzászólás Szerző: Mr. Fox »

Sziasztok!

Minél előbb szeretnék vásárolni fehér axim mellé egy vad típusú/dinó társat.
BP. 11 kerületben lakom, hétköznaponként 5 után, hétvégén megegyezés után tudnék elmenni érte BP-n belül.

Előre is köszi mindenkinek, aki tud segíteni =)

Üdv: Fischer Nóra
Avatar
liquid
Adminisztrátor
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010.12.04. 11:02

Re: Vad típusú axi

Hozzászólás Szerző: liquid »

Mr. Fox írta:Sziasztok!

Minél előbb szeretnék vásárolni fehér axim mellé egy vad típusú/dinó társat.
BP. 11 kerületben lakom, hétköznaponként 5 után, hétvégén megegyezés után tudnék elmenni érte BP-n belül.

Előre is köszi mindenkinek, aki tud segíteni =)

Üdv: Fischer Nóra
Szia!

Az Adok-veszek fórumban az elején ott van agiszonja elérése, ha jól olvasok térképet, még közel is lakik hozzád!

Hívd fel, én is vettem tőle, szépek és egészségesek :)
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Mr. Fox
Fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.12.14. 10:29

Re: Vad típusú axi

Hozzászólás Szerző: Mr. Fox »

szia! le emaileztem vele az új jövevényt, vasárnap este megyek érte =) köszi a segítséget ;) jó hétvégét!!!
anyta79
Fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.14. 10:29

Golden axi

Hozzászólás Szerző: anyta79 »

Sziasztok!
Golden axit szeretnék vásárolni. Tudja vki hol tenyésztenek ilyet? (ha egyáltalán tenyésztenek?!)
Örülnék ha tudna nekem vki ebben segíteni. Előre is köszi a visszajelzést.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Golden axi

Hozzászólás Szerző: Sendy »

anyta79 írta:Sziasztok!
Golden axit szeretnék vásárolni. Tudja vki hol tenyésztenek ilyet? (ha egyáltalán tenyésztenek?!)
Örülnék ha tudna nekem vki ebben segíteni. Előre is köszi a visszajelzést.
Szia!
Jól meggondoltad? A golden egy albínó fajta. Az albínó viszont egyetlen házikedvencnél sem túl jó döntés. Betegesebbek, gyengébbek, rövidebb ideig élhetnek mint a többiek. Nekem két ilyenem volt. Mára már csak egy van, nála is az életéért küzdünk. Hogy mi a baj? Jó kérdés, mert a sima fehér fekete szemű víziszörnnyé nőtte ki eközben magát, míg én elveszettem egyet és küzdök a másikért. Az albínó sokkal kényesebb a vízre. Amúgy lehet kapni, amcsi import. Ha normális halas boltba jársz, akkor tudnak hozatni nagykerből. Golden nem mindig van, így lehet várni kell kicsit rá. De ez lutri, hogy épp mit fognak meg, lehoznak neked annyit amennyit kérsz, nem lesz választási lehetőséged.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
anyta79
Fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.14. 10:29

Re: Golden axi

Hozzászólás Szerző: anyta79 »

Szia!
Köszi a választ és a tanácsot, át fogom gondolni a döntésemet.
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

Vadaska

Hozzászólás Szerző: Chantall »

Sziasztok!
Úgy döntöttünk a párommal, hogy szeretnénk egy vadszínű axolotlot...nagyon nagyon tetszik nekünk!
A mostaniak olyan 15 centisek és hozzájuk kéne egy azaz 1 darab vad színű!!
Veszprém megye lenne a legideálisabb de Budapest is megoldható,,,,vagy előzetes egyeztetés alkalmából Szeged vagy Békés megye! :) Értük mindent!
Sarah
Chantall
lignificatio
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.09.30. 19:34

13 cm-es fehér axi

Hozzászólás Szerző: lignificatio »

Sziasztok,

egy kb. 10 cm-es fehér axelt keresek Igor (vad) mellé aki már 13 cm!! :)
elérhetőségem: zsuzsanna.hooz@gmail.com

Kép
dorafarkas
Fórumozó
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.12.18. 22:27

Axipár keresés

Hozzászólás Szerző: dorafarkas »

Sziasztok!
Keresek kettő (egy vadas és egy albínó - bár, ha elérhető itthon arany, vagy valami más speciális színváltozat, annak nagyon örülnék:) ) fiatal(abb) axolotlot!
Köszi!
Avatar
liquid
Adminisztrátor
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010.12.04. 11:02

Re: Axipár keresés

Hozzászólás Szerző: liquid »

dorafarkas írta:Sziasztok!
Keresek kettő (egy vadas és egy albínó - bár, ha elérhető itthon arany, vagy valami más speciális színváltozat, annak nagyon örülnék:) ) fiatal(abb) axolotlot!
Köszi!
Szia!

Az "Eladó, elajándékoznám" fórumon nézz szét előszöris, ott van 1-2 kontakt akiket érdemes felkeresni.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
dorafarkas
Fórumozó
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.12.18. 22:27

Re: Axipár keresés

Hozzászólás Szerző: dorafarkas »

köszönöm!
Avatar
yopeet
Fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011.12.22. 22:50
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Arany, vadas axi

Hozzászólás Szerző: yopeet »

Sziasztok!
Keresek arany vagy vadas axit, az se baj ha mind2-ből van 1-1. Már van 1 fehér színű axim, kb 14 cm és kezdenek feketedni a körmei, előzetes vélemények szerint fiú. Nem feltétlenül "fiatalt" keresek, de lehetőleg lányt. :)
(Nem kimondottan Pest környékit.. Vidéki vagyok, de megoldanám)
Szthy
alonso300
Fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012.02.18. 14:55
Tartózkodási hely: Dabas

Vadas axi

Hozzászólás Szerző: alonso300 »

Terep axit vennék egyet a 2 fehérem mellé.
10-12 cm esek a gyerekek.

06309471304
alonso300@citromail.hu

24 órán át hívható vagyok.

köszi

Moderáció: Az eladó , elajándékoznám, azt jelenti, hogy Te adnád el vagy ajándékoznád el. Amennyiben venni szeretnél vagy ajándékba szeretnél, akkor a Vásárolnék, keresek topikba kell írni.
Lilu
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.04.07. 20:59

Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Lilu »

Hello mindenkinek,
Elso sorban bocsanatot szeretnek kerni a helyesirasom miatt.
Romaniabol vagyok, van nekem is egy 18 cm axolotlom, innen vettem, kb 15 euroert, egy nagyobb uzletbol ahol Tritonokkal volt tartva, a laba meg volt eve, kicsi volt, 4cm, de most szep nagy. Ami nekem most van az wild type.
En szeretnek egy fiut, feheret, ne nagyon kicsit hogy ne verje meg Rozi :), Itt romaniaba nem kapok, az egyeduli vagyok kinek van, en a Hornbach-bol vettem....
Es most a keresem, ha valaki tudna segiteni nekem venni eggyet, en Bukarestbol elmennek egessz szegedig vagy budapestig... annal tovabb tul sok lenne. Ha valakinek van elado, kerem szeoen hogy szoljon nekem, vagy ha valaki tud biztosan olyan pet shopot ahova tudok telefonali es eloleget kuldeni higy lefoglaljak eggyet, az is nagyon nagyon jo lenne nekem. Tennek kepeket de nem nagyon tudom hogyan kell...
Szepen kerlek segitsetek, ne legyen Rozi egyedul, most van egy 90/45/40 cm acvariuma, tul nagy az neki.
Elore is nagyon szepen kosonom.
Es meg egyszer elnezest az irasom miatt.
Lilu
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Lilu írta:Hello mindenkinek,
Elso sorban bocsanatot szeretnek kerni a helyesirasom miatt.
Romaniabol vagyok, van nekem is egy 18 cm axolotlom, innen vettem, kb 15 euroert, egy nagyobb uzletbol ahol Tritonokkal volt tartva, a laba meg volt eve, kicsi volt, 4cm, de most szep nagy. Ami nekem most van az wild type.
En szeretnek egy fiut, feheret, ne nagyon kicsit hogy ne verje meg Rozi :), Itt romaniaba nem kapok, az egyeduli vagyok kinek van, en a Hornbach-bol vettem....
Es most a keresem, ha valaki tudna segiteni nekem venni eggyet, en Bukarestbol elmennek egessz szegedig vagy budapestig... annal tovabb tul sok lenne. Ha valakinek van elado, kerem szeoen hogy szoljon nekem, vagy ha valaki tud biztosan olyan pet shopot ahova tudok telefonali es eloleget kuldeni higy lefoglaljak eggyet, az is nagyon nagyon jo lenne nekem. Tennek kepeket de nem nagyon tudom hogyan kell...
Szepen kerlek segitsetek, ne legyen Rozi egyedul, most van egy 90/45/40 cm acvariuma, tul nagy az neki.
Elore is nagyon szepen kosonom.
Es meg egyszer elnezest az irasom miatt.
Lilu
Szia!
Az ország keleti felében nem vagyok sajnos otthonos. De tudom ajánlani a fórum ezen hozzászólását: http://axolotl.hu/viewtopic.php?f=13&t=28#p69
Szerintem biztosan van Szeged táján is olyan hely ahonnan tudnak rendelésre szerezni. Néz ki neten egy-két nagyobb boltot és írj nekik e-mailt. A nagykerekben szokott lenni, vagy tudnak szerezni 1-2 héten belül és akkor leküldik a boltba. Jövő héten tervezem, hogy az én boltosomhoz bemegyek, és akkor faggatózom kicsit, hátha sikerül valami infót szerezni. Arra oda kell figyelned, hogy nagyjából ugyanakkorát kell venned, mint a mostani, mert felfalhatja a nagy a kicsit. Az írásod miatt pedig ne kérj elnézéseket ennyiszer :)
Képet úgy kell felrakni, hogy a hozzászólás ablak (ahova írsz) alatt van három gomb (piszkozat mentése, előzénet, elküld), és az alatt van egy Opciók és egy Csatolmány feltöltése fülecske. Katt a csatolmány fülre, onnantól már szerintem érthető lesz. Tallóz gombbal kikeresed a gépedről a képet, majd állomány hozzáadás gombbal beilleszted a hozzászólásba. Ha nem megy, írj privet és segítek :)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Sendy írta:Szerintem biztosan van Szeged táján is olyan hely ahonnan tudnak rendelésre szerezni. Néz ki neten egy-két nagyobb boltot és írj nekik e-mailt.
Páromék Debrecenen keresztül mentek Romániába, így gondoltam az is elérhető táv Neked. Debrecenben találtam egy helyet net szerint: http://e-pet.hu/?oldal=2&kat=274&termek=3304
Mely nagyvárosok vannak neked közelebb?
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Vadas felnőtt axi

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Sziasztok!

Keresek kifejlett mexikói axolotl-ot, lehetőleg vadas színben, azért kifejlettet, mert a kicsit megeszi a nagyobbik.
Válaszokat köszönöm!

Üdv
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Lilu
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.04.07. 20:59

Re: Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Lilu »

Koszonom szepen hogy visszairtatok nekem. Mi jovo szombaton, 14en megyunk budapestig arra az expora ami lessz a terrarisztika borze, nem tudjuk ha ott kapunk vagy nem, megprobaljuk. Irtam az e-pet.hu -ra mailt, erdeklodtem ha van nagyob, fiu, leucsisztik axolotl ott.
Szegeden biztos van hely, de en nem tudom hogy keressek ott uzleteket, beirtam a google-be hogy elado axolotl, a legtobb regi uzenetek, es ami most van az kicsik, gyorben, vagy mashol, en csak a e-pet. hu lattam azt a feheret. Biztos hogy szombaton megyunk es hatha e-prt vissza ir nekem par nap mulva.

"Mely nagyvárosok vannak neked közelebb?" hat nem is tudom en temesvaron lepem at a hatart, es onnan egyenesen budapest fele tartok, ugyhogy ami ott van, debrecen lessz az elso varos eisze.... de biztos megyek budapestig mert lessz az az expo, mindig menni szerettem volna :)

"A nagykerekben szokott lenni" nem tudom en mi az a nagykeret , megnezem googlen :) remelem megkapom ...
meg egyszer nagyon koszonom a valaszokat, kedvesek vagytok. :0
Udv
Lilu
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Lilu írta:Koszonom szepen hogy visszairtatok nekem. Mi jovo szombaton, 14en megyunk budapestig arra az expora ami lessz a terrarisztika borze, nem tudjuk ha ott kapunk vagy nem, megprobaljuk. Irtam az e-pet.hu -ra mailt, erdeklodtem ha van nagyob, fiu, leucsisztik axolotl ott.
Szegeden biztos van hely, de en nem tudom hogy keressek ott uzleteket, beirtam a google-be hogy elado axolotl, a legtobb regi uzenetek, es ami most van az kicsik, gyorben, vagy mashol, en csak a e-pet. hu lattam azt a feheret. Biztos hogy szombaton megyunk es hatha e-prt vissza ir nekem par nap mulva.

"Mely nagyvárosok vannak neked közelebb?" hat nem is tudom en temesvaron lepem at a hatart, es onnan egyenesen budapest fele tartok, ugyhogy ami ott van, debrecen lessz az elso varos eisze.... de biztos megyek budapestig mert lessz az az expo, mindig menni szerettem volna :)

"A nagykerekben szokott lenni" nem tudom en mi az a nagykeret , megnezem googlen :) remelem megkapom ...
meg egyszer nagyon koszonom a valaszokat, kedvesek vagytok. :0
Udv
Lilu
Szia!
A következő 1-2 napban utánakérdezek pesti helyeken is. Google-ba én annyit írtam be hogy város neve + "állatkereskedés" vagy "állatbolt" és esetenként, hogy "hüllő"
A "nagykerek" alatt a nagykereskedést értettem, ilyen van néhány pesten és érden is. Ők szoktak tartani, vagy tudnak szerezni axit, de idő, és közvetlenül tőlük magánszemélyként nem lehet vásárolni, csak ha kiviszik boltba.
A hazaszállításon már gondolkoztál? Azért jó pár óra lesz.
A képeket megnéztem, most jól néz ki, de amikor megvetted, hát szegény iszonyatosan nézett ki.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Lilu
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.04.07. 20:59

Re: Felnőtt társat keresek

Hozzászólás Szerző: Lilu »

Koszonom szepen, igen most jo egesseges es szep :)

Van nekunk olyan ladank mivel satorozni lehet menni, nem tudom hogy mondjam.... es abba vannak dolgok miket le lehet fagyasztani. ha az nem lessz mar fagyos majd minden oraba veszunk majd nagy hideg uditoket es be tesszuk kozeie. Nem lessza baj vele :) Vajon ezen az expon nem kapnak? Irja hogy keteltuek is lesznek ott ....
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vadas felnőtt axi

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Sziasztok!

Már egyszer írtam, akkor egy másik kérdés közepébe vágott, de most nincs ilyen, tehát: Keresek egy kifejlett axit, lehetőleg vadas színben, és lehetőleg hímben.

e-mail: titkos.3jatekos@gmail.com

Üdv, Titkos3
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Uzsidoboz
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2012.04.04. 22:35
Tartózkodási hely: Balatonfüred

növény...

Hozzászólás Szerző: Uzsidoboz »

Sziasztok!

Május 12-13 Bp-re kell mennem... Ez mondjuk hétvége...de...
Tudtok e nekem olyan boltot mondani ahol tudok venni növényeket az akváriumba?
Eddig van egy anubias-om az elég strapabírónak tűnik, meg volt valami hínárom, de azt ma kidobtam mert 1 iszonyat mennyi koszt össze tudott szedi és lemosni sem lehet mert szétesett---
Szóval ha tudtok nekem boltot mondani ahol van sötét-hideg kedvelő strapabíró növény akkor szóljatok, ja és gömbmohát is szeretnék :)

Ja és Mivel Füredről megyek Pomázig így a Budai oldal jobb lenne esetleg a 4. v. 13. kerület...

Köszi
Üdv: Uzsi
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: növény...

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Uzsidoboz írta:Sziasztok!

Május 12-13 Bp-re kell mennem... Ez mondjuk hétvége...de...
Tudtok e nekem olyan boltot mondani ahol tudok venni növényeket az akváriumba?
Eddig van egy anubias-om az elég strapabírónak tűnik, meg volt valami hínárom, de azt ma kidobtam mert 1 iszonyat mennyi koszt össze tudott szedi és lemosni sem lehet mert szétesett---
Szóval ha tudtok nekem boltot mondani ahol van sötét-hideg kedvelő strapabíró növény akkor szóljatok, ja és gömbmohát is szeretnék :)

Ja és Mivel Füredről megyek Pomázig így a Budai oldal jobb lenne esetleg a 4. v. 13. kerület...

Köszi
Szia!
Szívesen! :D
A rája díszállatkereskedés, 13. kerületi,Visegrádi utcai üzletét ajánlom, onnan vettem anubiast, és gömbmohát, de arra nincs garancia, hogy most is találsz!

Üdv!
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
fufi.13
Fórumozó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012.05.13. 19:16
Tartózkodási hely: Győr

15-20 cm-es arany albínó hím

Hozzászólás Szerző: fufi.13 »

Én pl vennék egy arany színűt minimum 15 max 20 cm es fiúcskát!
Avatar
Simiadreee
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2012.05.19. 12:30
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Simiadreee »

Sziasztok!

Nézegettem rengeteg képet axikról google-ben és nagyon tetszik a teljesen fekete és a leopárdmintás is.Nem tudjátok hol lehetne ilyen axikat vásárolni?Valaki meg tudná nekem mondani,hogy hány féle színben léteznek axik?
Előre is köszönöm! :)
Adri
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos3 2012.05.19. 14:57-kor.
Ok: Légyszi majd figyelj a témacímekre!
Modiknak: telefonról netezem
Avatar
Uzsidoboz
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2012.04.04. 22:35
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Uzsidoboz »

Simiadreee írta:Sziasztok!

Nézegettem rengeteg képet axikról google-ben és nagyon tetszik a teljesen fekete és a leopárdmintás is.Nem tudjátok hol lehetne ilyen axikat vásárolni?Valaki meg tudná nekem mondani,hogy hány féle színben léteznek axik?
Előre is köszönöm! :)
Adri
Szia!
Hát nagyon sokfélét lehet látni, főleg ha nézelődtél a neten. A leopárdmintás, az a vadas színű akar lenni? Az olyan kis foltos :) Olyat szinte mindenhol kapsz, elég elterjedt. Fekete itt Kaloczir-nak van. Ő állatkereskedésben vette, de én is szeretnék olyat :D Ezenkívül van fehér, olyan kicsit rózsaszínes fekete szemmel. Fehér piros szemmel ami ugye albínó, vannaka sárga (gold) axik ők is albínók. Meg ezeknek mindenféle kitenyésztett színváltozatai :D
Üdv: Uzsi
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Maya »

Uzsidoboz írta:
Simiadreee írta:Sziasztok!

Nézegettem rengeteg képet axikról google-ben és nagyon tetszik a teljesen fekete és a leopárdmintás is.Nem tudjátok hol lehetne ilyen axikat vásárolni?Valaki meg tudná nekem mondani,hogy hány féle színben léteznek axik?
Előre is köszönöm! :)
Adri
Szia!
Hát nagyon sokfélét lehet látni, főleg ha nézelődtél a neten. A leopárdmintás, az a vadas színű akar lenni? Az olyan kis foltos :) Olyat szinte mindenhol kapsz, elég elterjedt. Fekete itt Kaloczir-nak van. Ő állatkereskedésben vette, de én is szeretnék olyat :D Ezenkívül van fehér, olyan kicsit rózsaszínes fekete szemmel. Fehér piros szemmel ami ugye albínó, vannaka sárga (gold) axik ők is albínók. Meg ezeknek mindenféle kitenyésztett színváltozatai :D
Albínóból 4 fajta változat van ebből csak az egyik a gold, de mindegyiknek piros a szeme. Amin én meglepődtem, hogy létezik olajzöld axi is :O szerintem azt a vadasból tenyészthetik és ugyanolyan ritka mint a fekete. Természetesen még más ritka mutációk során is létrejöhetnek érdekes példányok pl. félig vadas félig fehér de talán ez a legeslegritkább. :D
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Simiadreee
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2012.05.19. 12:30
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Simiadreee »

Szia!Köszönöm szépen az információt!Nekem 4 axim van,de még picikék. :) Egy gold albínó,egy albínó,egy fehér fekete szemmel meg egy vadas. :) Leopárd mintás alatt konkrétan leopárd mintásat értettem,nem vadasat,neten láttam... :) Nagyon szeretnék még olajzöldet és feketét beszerezni legalább,mert nagyon tetszenek!Kérlek ha tudsz eladót írj!Köszönöm! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sendy 2012.05.22. 12:49-kor.
Ok: Rövidítettem az idézést
Modiknak: telefonról netezem
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Monique »

Simiadreee írta:Szia!Köszönöm szépen az információt!Nekem 4 axim van,de még picikék. :) Egy gold albínó,egy albínó,egy fehér fekete szemmel meg egy vadas. :) Leopárd mintás alatt konkrétan leopárd mintásat értettem,nem vadasat,neten láttam... :) Nagyon szeretnék még olajzöldet és feketét beszerezni legalább,mert nagyon tetszenek!Kérlek ha tudsz eladót írj!Köszönöm! :)
Szia! A leopárd mintásról szívesen látnánk képet, hogy pontosan milyenre gondolsz. :) Szerintem véletlen, hogy ilyen lett a színe, végülis szinte mindegyik axi más egy kicsit. :)
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
HeviRiffiKompi
Fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.15. 09:19
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: HeviRiffiKompi »

Ági írta:
Simiadreee írta:Szia!Köszönöm szépen az információt!Nekem 4 axim van,de még picikék. :) Egy gold albínó,egy albínó,egy fehér fekete szemmel meg egy vadas. :) Leopárd mintás alatt konkrétan leopárd mintásat értettem,nem vadasat,neten láttam... :) Nagyon szeretnék még olajzöldet és feketét beszerezni legalább,mert nagyon tetszenek!Kérlek ha tudsz eladót írj!Köszönöm! :)
Szia! A leopárd mintásról szívesen látnánk képet, hogy pontosan milyenre gondolsz. :) Szerintem véletlen, hogy ilyen lett a színe, végülis szinte mindegyik axi más egy kicsit. :)
Sziasztok, ezt a képet találta szerintem. =)

http://www.caudata.org/forum/attachment ... c_0127.jpg
Avatar
Simiadreee
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2012.05.19. 12:30
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Re: Axolotl változatok

Hozzászólás Szerző: Simiadreee »

HeviRiffiKompi írta:Sziasztok, ezt a képet találta szerintem. =)

http://www.caudata.org/forum/attachment ... c_0127.jpg
Sziasztok!
Igen,ezt a képet találtam!Nagyon szép!!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sendy 2012.05.25. 06:39-kor.
Ok: Rövidítettem az idézést
Modiknak: telefonról netezem
fufi.13
Fórumozó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012.05.13. 19:16
Tartózkodási hely: Győr

Arany albínót vennék

Hozzászólás Szerző: fufi.13 »

Tudnátok megbízható személyt akitől arany albínót vásárolhatok? 2pici vagy egy 20 centis érdekelne.
Avatar
HeviRiffiKompi
Fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.15. 09:19
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Re: Arany albínót vennék

Hozzászólás Szerző: HeviRiffiKompi »

fufi.13 írta:Tudnátok megbízható személyt akitől arany albínót vásárolhatok? 2pici vagy egy 20 centis érdekelne.
Ági Szonja. Kb 7 centisei lehetnek most.
agiszonja@gmail.com
fufi.13
Fórumozó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012.05.13. 19:16
Tartózkodási hely: Győr

Re: Arany albínót vennék

Hozzászólás Szerző: fufi.13 »

HeviRiffiKompi írta:
fufi.13 írta:Tudnátok megbízható személyt akitől arany albínót vásárolhatok? 2pici vagy egy 20 centis érdekelne.
Ági Szonja. Kb 7 centisei lehetnek most.
agiszonja@gmail.com
Golden?
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Arany albínót vennék

Hozzászólás Szerző: Sendy »

fufi.13 írta:
HeviRiffiKompi írta:
fufi.13 írta:Tudnátok megbízható személyt akitől arany albínót vásárolhatok? 2pici vagy egy 20 centis érdekelne.
Ági Szonja. Kb 7 centisei lehetnek most.
agiszonja@gmail.com
Golden?
A kérdést nem értem :) Arany (azaz golden) albínókat kérdeztek, arra jött a válasz hogy Ági Szonjanál szoktak lenni, de a Te kérdésed nem értem :) Biztos a meleg, már megfőtt az agyam :)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
HeviRiffiKompi
Fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.15. 09:19
Tartózkodási hely: Őrbottyán

Re: Arany albínót vennék

Hozzászólás Szerző: HeviRiffiKompi »

fufi.13 írta:
HeviRiffiKompi írta:
fufi.13 írta:Tudnátok megbízható személyt akitől arany albínót vásárolhatok? 2pici vagy egy 20 centis érdekelne.
Ági Szonja. Kb 7 centisei lehetnek most.
agiszonja@gmail.com
Golden?
Igen az, mivel arra jött a kérdés. :D Írj neki gyorsan, szerintem van még. ;)
Gucurka
Fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.07.01. 18:40
Tartózkodási hely: Érd

15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Gucurka »

Sziasztok

Ma kapott a lányom egy kb. 15 cm-es kb. 3-4 hónapos fehér axi-t. Sajnos a kereskedésben ahol beleszeretett, elvitték a párt, és csak egy aranyoska maradt nekünk, de mi egy 120 literes akváriumot alakítottunk át neki amibe kettőt szerettünk volna venni.
Amíg utána olvastunk, hogy hogyan kell tartani és hogy tulajdonképpen mi is ez az állatka, addig eladta a kereskedő a másik kettőt.
Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki hasonló méretű példányt, amit a miénk mellé tudnánk megvásárolni.

Igaz még csak ismerkedünk a fajtával, de máris nagyon beleszerettünk a cuki kis pofijába. Sajnos elég meleg napokat élünk át, és még azzal küzdünk, hogyan tartsuk a víz hőmérsékletét lehetőleg 26-27 fokon, :| (szobában 34) de talán fagyasztott palackkal és jégakkuval sikerülni fog.

Ha valaki tudna eladó axit, akit hozzá lehetne tenni a miénkez (szín mindegy) az kérem jelezze.

Köszönöm :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Monique 2012.07.01. 19:56-kor.
Ok: Téma nem volt megadva, kérlek olvasd át a házirend ezen részét!
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Monique »

Gucurka írta:Sziasztok

Ma kapott a lányom egy kb. 15 cm-es kb. 3-4 hónapos fehér axi-t...
Üdv, a fórumon! Még a 26-27 fok is elég magas nekik sajnos, ha tudjátok még alacsonyabbra hűtsétek!
Merre laksz? Mert ha pl Szegeden, akkor gondolom hiába ajánlok Budapesti kereskedést. Én utoljára hasonló méretű axit a Bocskai úton lévő akvarisztikában láttam, de az már elég rég volt. Ha minden igaz holnap beugrom és akkor megtudom mondani, hogy megvan e még.
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Monique »

Ági írta:
Gucurka írta:Sziasztok

Ma kapott a lányom egy kb. 15 cm-es kb. 3-4 hónapos fehér axi-t...
Üdv, a fórumon! Még a 26-27 fok is elég magas nekik sajnos, ha tudjátok még alacsonyabbra hűtsétek!
Merre laksz? Mert ha pl Szegeden, akkor gondolom hiába ajánlok Budapesti kereskedést. Én utoljára hasonló méretű axit a Bocskai úton lévő akvarisztikában láttam, de az már elég rég volt. Ha minden igaz holnap beugrom és akkor megtudom mondani, hogy megvan e még.
Sajnos már nincs meg az axi akiről beszéltem! Ági Szonja tenyésztő email címét tudom még megadni, hátha tud segíteni: agiszonja@gmail.com
Én még az Atlantiszban(6.ker) láttam, de az is jó rég volt már. Vagy a Leguánban, ez a déli pályaudvartól van kb 3perc sétára.
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Gucurka
Fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.07.01. 18:40
Tartózkodási hely: Érd

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Gucurka »

Hali
Sajnos nem tudtam beszerezni megfelelő méretű axit. 10 cm körülit sikerülne venni, de nem tudom megoldani az akváriumon belüli elválasztást.
Biztos, hogy bántaná a nagy a kicsit????? Nagyon lustának és nyugodtnak tűnik a mi "kislányunk". Szombaton kapott 8 db neon halat, és 2 db almacsigát. Ma szerda van, és eddig még mindenki szépen él és virul az akváriumban. 2 naponta kap enni élő szúnyog lárvákat, és a vizet is sikerül 24-25 fokon tartani. Ritkán jön ki a búvóhelyéről, néha azért látni, hogy megmássza az anubiász levelét.
Hát aki tud segítsen , hogy merjek - e venni mellé kisebb társat, úgy hogy nincs lehetőség megismertetni őket egymással. Nem szeretném, ha az új axinak, vagy a már meglévőnek bármi baja is esne.
köszi a tanácsokat :D
Csatolmányok
2012-07-09 13.05.32.jpg
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Monique »

Gucurka írta:Hali
Sajnos nem tudtam beszerezni megfelelő méretű axit. 10 cm körülit sikerülne venni, de nem tudom megoldani az akváriumon belüli elválasztást.
Biztos, hogy bántaná a nagy a kicsit????? Nagyon lustának és nyugodtnak tűnik a mi "kislányunk". Szombaton kapott 8 db neon halat, és 2 db almacsigát. Ma szerda van, és eddig még mindenki szépen él és virul az akváriumban. 2 naponta kap enni élő szúnyog lárvákat, és a vizet is sikerül 24-25 fokon tartani. Ritkán jön ki a búvóhelyéről, néha azért látni, hogy megmássza az anubiász levelét.
Hát aki tud segítsen , hogy merjek - e venni mellé kisebb társat, úgy hogy nincs lehetőség megismertetni őket egymással. Nem szeretném, ha az új axinak, vagy a már meglévőnek bármi baja is esne.
köszi a tanácsokat :D
Szia!
Sajnos a neonhal vadászat alapján nem nagyon lehet megítélni, hogy nem e bántaná a kisebbet. Az enyémek mikor először kaptak 10 neonhalat, akkor szép lassan vadászták le őket, kb 2 hét után tűntek el teljesen. Viszont 1 hete vettem nekik ismételten 10-et, és konkrétan 2 óra alatt eltüntettek 9-et. Az utolsó még mindig megvan.
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Maya »

Gucurka írta:Hali
Sajnos nem tudtam beszerezni...
Én a helyedbe nem próbálnám meg, sok axiról halottam akit a nagyobb megevett már. Én is most a 2db 22centis axim mellé hoztam egy 3centiset, külön akváriumba nevelkedik, 3-4hónap múlva lesz akkora, hogy összeengedjem őket. Sajnos nem sok helyen (szinte sehol se) árulnak felnőtt vagy nagyobb axikat, így kénytelen vagyok én is külön felnevelni az enyémet.
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Sok kis axi

Hozzászólás Szerző: Maya »

Aki most keresne axikat, ma voltam Ági Szonjánál és több mint 100kis axi várja szerető gazdiját. :D 2-4centisek vadas, fehér, golden albínó, sima albínó színekben. ;)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Gucurka írta:Hali
Sajnos nem tudtam beszerezni megfelelő méretű axit. 10 cm körülit sikerülne venni, de nem tudom megoldani az akváriumon belüli elválasztást.
Biztos, hogy bántaná a nagy a kicsit????? Nagyon lustának és nyugodtnak tűnik a mi "kislányunk". Szombaton kapott 8 db neon halat, és 2 db almacsigát. Ma szerda van, és eddig még mindenki szépen él és virul az akváriumban. 2 naponta kap enni élő szúnyog lárvákat, és a vizet is sikerül 24-25 fokon tartani. Ritkán jön ki a búvóhelyéről, néha azért látni, hogy megmássza az anubiász levelét.
Hát aki tud segítsen , hogy merjek - e venni mellé kisebb társat, úgy hogy nincs lehetőség megismertetni őket egymással. Nem szeretném, ha az új axinak, vagy a már meglévőnek bármi baja is esne.
köszi a tanácsokat :D
Szerintem ne tedd őket össze, nálam is megette a nagy a kicsit! :O
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
tiffani
Fórumozó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.08. 23:15

Re: 15centis párt keresek

Hozzászólás Szerző: tiffani »

Gucurka írta:Sziasztok

Ma kapott a lányom egy kb. 15 cm-es kb. 3-4 hónapos fehér axi-t...
Szia! Ha még nem találtál párt az axinak, nézzetek el a Camponába az állatkereskedésbe. (Ha jól láttam,Érdi vagy,ugye?) Ott van két gyönyörű axi :) A képedről ítélve nagyjából ugyanakkorák lehetnek mint a tiéd. Két fehér vagy albino, sajnos nem emlékszem pontosan, de régóta ott vannak, személy szerint kifejezetten örülnék ha valamelyiket el tudnátok vinni párnak, mert mikor kaját veszek az enyéimnek, mindig ide jövök be és megcsodálom őket, de nagyon kis gyér a kopoltyújuk, semmi kavics nincs az akváriumban, bújó se, szóval nem hiszem hogy túlzottan jól éreznék ott magukat. Méretre pedig tuti stimmel :) Nézzétek meg ha arra jártok és még nem találtatok párt!

Üdv: Timi
Avatar
Simiadreee
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2012.05.19. 12:30
Tartózkodási hely: Őrbottyán

15cm-es fehér fekete szeműt keresek!!!

Hozzászólás Szerző: Simiadreee »

Sziasztok!
kb. 15cm-es fehér fekete szemű axit szeretnék venni! Ha tudtok írjatok légyszi!
Modiknak: telefonról netezem
Avatar
Monique
Mániákus fórumozó
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2012.05.02. 23:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 15cm-es fehér fekete szeműt keresek!!!

Hozzászólás Szerző: Monique »

Simiadreee írta:Sziasztok!
kb. 15cm-es fehér fekete szemű axit szeretnék venni! Ha tudtok írjatok légyszi!
Camponában nézted? Épp fölötted írta a Timi.
Ági
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése