MAF ajánlásával

Mi is az a MAF? Mit csinál? Miért jött lérte? Kik vannak benne?...

Moderátor: Axolotl moderátor

Lezárt
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

MAF ajánlásával

Hozzászólás Szerző: Sendy »

A MAF ajánlásával....

Fórumunkon már egy ideje működik, hogy tenyésztőket, boltokat, állatorvosokat ajánlunk. Úgy gondoltuk, hogy itt az ideje, hogy az általunk nyugodt szívvel ajánlottak munkáját személyesen is elismerjük, hogy ők is tudjanak róla. Továbbá külön részt kapnak a fórumon ebben a topikban, így ti is láthatjátok elkülönítve őket.

Hogyan is működik....
Ha olyan bolttal, tenyésztővel, állatorvossal találkozunk, akiről úgy ítéljük meg, hogy érdemes ajánlani, annak munkásságát egy ideig figyeljük, majd amikor már eleget láttunk, akkor személyesen egy kis oklevél kíséretében megköszönjük munkáját, továbbá felkerül a fórumunkra is, hogy MAF ajánlást kapott. Az oklevelet az adott tenyésztő, állatorvos, bolt onnantól kiteheti, mutogathatja.

Ha a mi oklevelünkkel találkoztok egy helyen, akkor tudni fogjátok majd, hogy jó helyen jártok. Fontos, hogy itt a fórumon olvassátok el mindig, hogy az adott általunk ajánlott hely miért került ajánlásra, mert lehet, hogy bolt, és hatalmas árukészlete, jó árai vannak, de nem mindig tart axolotlt, vagy ajánlunk egy állatorvosi rendelőt, és ott csak az egyik orvos egzotikus szakorvos...
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Dánió Díszhal Diszkont - Tatabánya

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Dánió Díszhal Diszkont

Cím: 2800 Tatabánya, Mészáros utca 4.
Webcím: http://daniodiszkont.hu
facebook: https://www.facebook.com/pages/D%C3%81N ... 7673348118
e-mail: irjonnekunk kukac daniodiszkont.hu

Első boltként 2013.09.21-én a Dánió Díszhal Diszkont kapta meg elismerő oklevelünket és ajánlásunkat mások számára.
Átadás
Átadás
dánió.jpg (33.37 KiB) Megtekintve 3280 alkalommal
Oklevél képe
Oklevél képe
dánió kicsi.gif (40.74 KiB) Megtekintve 3280 alkalommal
Amiért ajánljuk:
Rendkívül nagy áruválasztékkal és készlettel rendelkeznek kedvező áron. Amit esetleg nem találnál meg a polcokon, és kapható az országban, azt ők beszerzik barátibb áron, mintha valahonnan máshonnan, a világ végéről rendelted volna meg csomagként. Az eladók kedvesek, segítőkészek, és bár mindig azt mondjuk, hogy bolti eladó szavára nem adunk állattartás ügyben, egyszerűbb kérdésekre tökéletes válaszokat adnak, ha pedig bizonytalanok valamiben, akkor előkapják a tájékoztatókat amik a boltban vannak, és ott is lehet tovább kutakodni. Bár a boltban nem mindig kapható axolotl (pl: most a nagy melegek miatt nem is mertek bevállalni, mert nehézkes a hűtés megoldása), ha kapható is, csak az ajtónál levő kirakott képről tudhatjátok meg, vagy az eladók megkérdezésével, mert nem a bolti részben tartják őket, ahol télen-nyáron hőség van, hanem a raktárban, sötétebb, hűvösebb helyen.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Maya Axi Tenyészet - Dány

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Maya Axi Tenyészet

e-mail: maya kukac axolotl.hu

Minden szentnek maga felé húz a keze, szokás mondani... Sokakban felmerülhet, hogy milyen öncélúak vagyunk, hogy önmagukat díjazzuk. Ezt szeretném megcáfolni. Maya munkásságát, szaktudását, lelkiismeretességét, elhivatottságát nagyon jól ismerem, így amikor felmerült a boltok ajánlása, melyet ketten találtunk ki, úgy döntöttem egy személyben, hogy a tenyésztők, állatorvosok munkáját is el kellene ismernünk, így terítékre került Maya is, mint első ajánlott tenyésztő. Az oklevelet nem tudtam neki személyesen átadni sajnos a távolság és idő sürgetése miatt, így ő neten keresztül értesült, és neten keresztül kapta meg oklevelét korábban, melyet magának nyomtatott ki, és vitte börzére. Személyes átadásra tegnap került sor, ahol a laminált, szépen nyomtatott eredeti változatot megkapta.

Amiért ajánlom őt:
Nagy szaktudással bír axolotl-ok terén, egyes betegséges eseteket már vele konzultálok át javaslat előtt, továbbá axifejlődésben, axiviselkedésben és tenyésztésben ő fórumunk első számú szakértője, én is tőle tanulok. Ha a tenyésztők, boltok Maya tudásának csak töredékével rendelkeznének, negyed akkora se lenne betegséges topikunk. Odafigyel, és aktívan küzd a beltenyészet ellen, minden a MAF által ajánlott dokumentumot használ, és odaad az eladott axik mellé, továbbá teljes körűen tud bármilyen kérdésben válaszolni.
maya tenyészet kicsi.gif
maya tenyészet kicsi.gif (87.63 KiB) Megtekintve 3274 alkalommal
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Rája Díszállat Kereskedés - Budapest

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Rája Díszállat Kereskedés

Cím: 1132 Visegrádi u. 14.
Webcím: http://rajadiszhal.hu
Facebook: https://www.facebook.com/pages/R%C3%A1j ... n=timeline

Már egy ideje készültünk a második boltos oklevelünk átadására, de időhiány miatt, csak most került rá sor. Második boltként 2013.10.17-én a Rája Díszállat Kereskedés kapta meg elismerő oklevelünket és ajánlásunkat mások számára. Oklevelet a távolság miatt Maya kolleginánk adta át egyedül.
rája átadás.jpg
rája átadás.jpg (69.35 KiB) Megtekintve 3178 alkalommal
rája oklevél.jpg
rája oklevél.jpg (29.46 KiB) Megtekintve 3178 alkalommal
Miért ajánljuk őket?
Bár boltjuk nem a legnagyobb, még is próbálnak a lehető legnagyobb áruválasztékkal szolgálni. Kedvesek, megbízhatóak és segítőkészek. Állataikról a lehetőségekhez mérten jól gondoskodnak. A Rájában nem váltak csont és bőr soványságúra Maya axikicsinyei, szépen, egészségesen nőttek tovább a boltban is, ami a szerető gondoskodásról adott bizonyságot. Ez a kritérium nagyon fontos volt számunkra, és volt bolt, ami ez miatt nem kapta meg elismerésünket. Jó érzés bemenni egy olyan boltba, ahol nem szánalomból veszi meg az ember az állatot, hanem mert láthatóan egészséges, és életteli.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Lezárt