Mire van igény merre?

Eladó/ajándékozandó/vásárolandó akváriumok, tárgyak, növények, axolotl-ok.

Moderátor: Axolotl moderátor

Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Mire van igény merre?

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Szeretném ha összeírnátok, hogy milyen axis holmik beszerzése okoz gondot, mire lenne szükségetek, és mely városban (Budapesten kerületet is). Sikerült egy nagykerrel beszélnem, és úgy fest hogy segítenek nekünk, és elindítanak egy hálózatot, hogy mindenhova eljussanak az axitartáshoz szükséges holmik. Amire szükség van és kereslet, abból igény szerint szállítanak a boltokba, illetve több mennyiséget fognak akkor a raktárukban tartani.

Példa hogy mit szeretnék, ha leírnátok:
Etetőcsipeszre lenne szükségem (x cm hosszú lenne idális), tőzeget szeretnék, jbl gyorstesztre lenne szükségem, vagy jbl előkészítőre, tebang levélre, xy méretű bújóra vágyom, eheim külső szűrőrre, ammóniaérzékelőt szeretnék de itt nem is hallottak róla, kéne kicsiknek sórákkeltető és sórák, vagy axitáp, ioncserélő műgyanta, nitrátmegkötő gyanta.... minderre Tatabányán vagy környékén lenne szükségem.

Ha kicsi faluban éltek akkor a legközelebbi nagyobb várost is jelöljétek meg ahova el tudnátok érte menni.

Előre is köszönöm a segítséget!
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Budapest XIV,X,VI-VII kerületi

Hozzászólás Szerző: Maya »

Dányhoz legközelebb csak Budapest esik, számomra a legideálisabb a X,XIV,VI-VII kerület, illetve a piros metró vonala(M2). Ami szerintem mindenki számára legnehezebben beszerezhető a nagy 5-6centis kő. Akvarisztikába ilyet nem találni, én barkácsboltba dekorkövet vettem, tökéletesen lapos és kerekített, csak ki kellett főzni.
Személyes listám:
-Kő
-Axitáp
-Sórák (ami nem Sera és nem is JBL, hanem annál jobb)
-Egyedi méretre készítettet bújó
-Eheim szűrőanyagok
-Minőségi levegőztető/légpumpa, minőségi tartozékokkal (cső, csap, elosztó, porlasztó)
-Mágneses szivacs (mindenhol vadászom...)
-Minőségi hőmérő
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
PBorsó
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.09.15. 00:16
Tartózkodási hely: Budapest

Budapest XVI. kerület

Hozzászólás Szerző: PBorsó »

Mivel én vajmi keveset mozdulok ki innen a tiszta levegőről a belváros felé (az Örs és a Nagy Lajos király útjáig megyek el dolgozni is a XIV. kerületbe), ezért tök jó lenne ha itt is hallottak volna akármelyik boltban az axikról.
Ami jó lenne:
- gyorsteszt
- előkészítő
- tebang
- tőzeg
- axitáp(!)

És köszi a munkát :D
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Budapest XVI. kerület

Hozzászólás Szerző: Sendy »

PBorsó írta:Mivel én vajmi keveset mozdulok ki innen a tiszta levegőről a belváros felé (az Örs és a Nagy Lajos király útjáig megyek el dolgozni is a XIV. kerületbe), ezért tök jó lenne ha itt is hallottak volna akármelyik boltban az axikról.
Ami jó lenne:
- gyorsteszt
- előkészítő
- tebang
- tőzeg
- axitáp(!)

És köszi a munkát :D
A téma címében 16. kerület, a leírásban 14. kerület szerepel, akkor most melyik?
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
havica
Fórumozó
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.03.10. 12:47
Tartózkodási hely: Oroszlány

Oroszlány

Hozzászólás Szerző: havica »

Sendy írta:Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Szeretném ha összeírnátok, hogy milyen axis holmik beszerzése okoz gondot, mire lenne szükségetek, és mely városban (Budapesten kerületet is). Sikerült egy nagykerrel beszélnem, és úgy fest hogy segítenek nekünk, és elindítanak egy hálózatot, hogy mindenhova eljussanak az axitartáshoz szükséges holmik. Amire szükség van és kereslet, abból igény szerint szállítanak a boltokba, illetve több mennyiséget fognak akkor a raktárukban tartani.

Példa hogy mit szeretnék, ha leírnátok:
Etetőcsipeszre lenne szükségem (x cm hosszú lenne idális), tőzeget szeretnék, jbl gyorstesztre lenne szükségem, vagy jbl előkészítőre, tebang levélre, xy méretű bújóra vágyom, eheim külső szűrőrre, ammóniaérzékelőt szeretnék de itt nem is hallottak róla, kéne kicsiknek sórákkeltető és sórák, vagy axitáp, ioncserélő műgyanta, nitrátmegkötő gyanta.... minderre Tatabányán vagy környékén lenne szükségem.

Ha kicsi faluban éltek akkor a legközelebbi nagyobb várost is jelöljétek meg ahova el tudnátok érte menni.

Előre is köszönöm a segítséget!
Nagyon jó ötlet, köszönöm!
Etetőcsipeszt nem tudok szerezni (30 cm-es kéne)
axitáp is jó lenne
az ioncserélő és nitrátmegkötő gyanta is érdekel.
Oroszlányon lakom.
Köszönöm a munkálkodást! :)
Éva
Avatar
PBorsó
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.09.15. 00:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapest XVI. kerület

Hozzászólás Szerző: PBorsó »

Sendy írta:A téma címében 16. kerület, a leírásban 14. kerület szerepel, akkor most melyik?
.
A 16-ról van szó, csak azért írtam bele a 14-et is, mert addig még szoktam közlekedni, de csak ha muszáj (bérletem sincs, csak biciklim :D )
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Budapest XVI. kerület

Hozzászólás Szerző: Sendy »

PBorsó írta:
Sendy írta:A téma címében 16. kerület, a leírásban 14. kerület szerepel, akkor most melyik?
.
A 16-ról van szó, csak azért írtam bele a 14-et is, mert addig még szoktam közlekedni, de csak ha muszáj (bérletem sincs, csak biciklim :D )
Okés :)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Oroszlány

Hozzászólás Szerző: Sendy »

havica írta:Nagyon jó ötlet, köszönöm!
Etetőcsipeszt nem tudok szerezni (30 cm-es kéne)
axitáp is jó lenne
az ioncserélő és nitrátmegkötő gyanta is érdekel.
Oroszlányon lakom.
Köszönöm a munkálkodást! :)
Oroszlány? Akkor gyere be valamikor tatabányára a nagykerbe. Szerintem árban jobban kijössz, mintha kiviszik (már ha szállítanak Oroszlányba) és a kisker még rárakja a saját hasznát. Ioncserélő gyantájuk még van, ha kell, akkor félre rakataom Neked, mert 1 darab van csak (3000 ft egy liter). Etetőcsipeszből 2000 Ft alatt van 25 cm-es (nagyon jó minőség, nekem is ilyen van, Szyszának is), van 30-es de az 3500 táján, de nem biztos hogy jobban be tudsz nyúlni, mert hosszabb az a feje amivel még nem szorít, és ahhoz képest drágállom. Axitáp folyamatosan van, a kisebbik, a nagyobb se sokkal nagyobb szemcsés, így bőven jó a kicsi is, ára kb 1700. Nitrátmegkötő dögivel van nekik, csak az akvárium mérete kell hozzá, hogy melyik méret kell. Érdemes személyesen benézni a boltba, ha ilyen közel laksz, mert hihetetlen sok felszerelésük van, és sok állatkereskedéshez képest töredékáron egyes holmik.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
betta00
Fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.01.26. 14:21
Tartózkodási hely: Leányvár, Esztergom, Mosonmagyaróvár(havonta 1x)

Dorog

Hozzászólás Szerző: betta00 »

Sziasztok! Nekem ezekre a termékekre lenne szükségem:
-Axitáp
-sórák-keltető

Esztergom vagy Dorog (Pet-carrier állatkereskedés Dorogon nem lenne jó mert mindent 3-5x-örös áron adnak a beszerzési árhoz képest, nagyon drágák és egyáltalán nem segítőkészek, nem is vásárolok náluk) /Dorogon van egy díszhal és állatfelszerelés bolt, és egy állatfelszerelés bolt is ők nagyon jók csak sajnos az axikkal kapcsolatban nincsenek még termékeik/
Kérlek titeket ha esetleg érkeznek a szükséges termékekből írjatok, hogy hova és mikor.
Köszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sendy 2013.05.26. 10:24-kor.
Ok: Kérlek, használd a témacím adást! Köszönöm!
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Dorog

Hozzászólás Szerző: Sendy »

betta00 írta:Sziasztok! Nekem ezekre a termékekre lenne szükségem:
-Axitáp
-sórák-keltető

Esztergom vagy Dorog (Pet-carrier állatkereskedés Dorogon nem lenne jó mert mindent 3-5x-örös áron adnak a beszerzési árhoz képest, nagyon drágák és egyáltalán nem segítőkészek, nem is vásárolok náluk) /Dorogon van egy díszhal és állatfelszerelés bolt, és egy állatfelszerelés bolt is ők nagyon jók csak sajnos az axikkal kapcsolatban nincsenek még termékeik/
Kérlek titeket ha esetleg érkeznek a szükséges termékekből írjatok, hogy hova és mikor.
Köszi!
Kedves betta00!

Nem ígérek semmit, nem ismerem a nagyker hálózatát, de továbbitok minden igényt, óhajt-sóhajt, aztán meglátjuk mi sül ki, de végső esetben csomagküldővel is ki tudják küldeni ha jól tudom. A sórákkeltető elég drága (8 ezer táján), ha hozzátesszük az axitápot is, akkor szerintem a postaköltséggel is olcsóbbra kijön mintha a kisker rárakja a hasznát.

Üdv:
Sendy
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
SzySza
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.02.15. 20:18
Tartózkodási hely: Kartal

Re: Oroszlány

Hozzászólás Szerző: SzySza »

Sendy írta:
havica írta:Nagyon jó ötlet, köszönöm!
Etetőcsipeszt nem tudok szerezni (30 cm-es kéne)
axitáp is jó lenne
az ioncserélő és nitrátmegkötő gyanta is érdekel.
Oroszlányon lakom.
Köszönöm a munkálkodást! :)
Oroszlány? Akkor gyere be valamikor tatabányára a nagykerbe. Szerintem árban jobban kijössz, mintha kiviszik (már ha szállítanak Oroszlányba) és a kisker még rárakja a saját hasznát. Ioncserélő gyantájuk még van, ha kell, akkor félre rakataom Neked, mert 1 darab van csak (3000 ft egy liter). Etetőcsipeszből 2000 Ft alatt van 25 cm-es (nagyon jó minőség, nekem is ilyen van, Szyszának is), van 30-es de az 3500 táján, de nem biztos hogy jobban be tudsz nyúlni, mert hosszabb az a feje amivel még nem szorít, és ahhoz képest drágállom. Axitáp folyamatosan van, a kisebbik, a nagyobb se sokkal nagyobb szemcsés, így bőven jó a kicsi is, ára kb 1700. Nitrátmegkötő dögivel van nekik, csak az akvárium mérete kell hozzá, hogy melyik méret kell. Érdemes személyesen benézni a boltba, ha ilyen közel laksz, mert hihetetlen sok felszerelésük van, és sok állatkereskedéshez képest töredékáron egyes holmik.
A csipeszt tényleg ajánlom, én nagyon szeretem és az ára a pesti viszonylathoz képest szuper. Sehol nem láttam ilyen jó áron csipeszt.
SzySza
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
havica
Fórumozó
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.03.10. 12:47
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: Oroszlány

Hozzászólás Szerző: havica »

Sendy írta:
havica írta:Nagyon jó ötlet, köszönöm!
Etetőcsipeszt nem tudok szerezni (30 cm-es kéne)
axitáp is jó lenne
az ioncserélő és nitrátmegkötő gyanta is érdekel.
Oroszlányon lakom.
Köszönöm a munkálkodást! :)
Oroszlány? Akkor gyere be valamikor tatabányára a nagykerbe. Szerintem árban jobban kijössz, mintha kiviszik (már ha szállítanak Oroszlányba) és a kisker még rárakja a saját hasznát. Ioncserélő gyantájuk még van, ha kell, akkor félre rakataom Neked, mert 1 darab van csak (3000 ft egy liter). Etetőcsipeszből 2000 Ft alatt van 25 cm-es (nagyon jó minőség, nekem is ilyen van, Szyszának is), van 30-es de az 3500 táján, de nem biztos hogy jobban be tudsz nyúlni, mert hosszabb az a feje amivel még nem szorít, és ahhoz képest drágállom. Axitáp folyamatosan van, a kisebbik, a nagyobb se sokkal nagyobb szemcsés, így bőven jó a kicsi is, ára kb 1700. Nitrátmegkötő dögivel van nekik, csak az akvárium mérete kell hozzá, hogy melyik méret kell. Érdemes személyesen benézni a boltba, ha ilyen közel laksz, mert hihetetlen sok felszerelésük van, és sok állatkereskedéshez képest töredékáron egyes holmik.
Kedves Sendy, köszönöm, tegnap ott is voltam, szemem-szám elállt! Nitrátmegkötő gyantán kívül mindent vettem, azt elfelejtettem felírni a listámra... muszáj visszamennem érte, mert Kicsiporontyom beteg, és az egyik probléma a magas nitráttartalom lehet, az ijesztőbb az, hogy nem eszik. De ma írtam e-mailt dr. Márkus Bálintnak is, van róla esetleg valami információd?
Éva
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Budapest XI.kerület

Hozzászólás Szerző: Maya »

Tamás Tünde írta:Sziasztok !

Én 11.kerületi vagyok és már mindenűt meg néztem axeltápt és nem talátam ! pedig nagy szükségem lenne rá
és még sok minden re itt irom le hogy mikre van szükségem

axeltáp
nagytücsökre eszt sehol nem találtam pedig már a 100.boltban jártam és csak közepes volt

csak ezekre van szükségem
Nagy tücsköt nagyjából mindenhol kaptam eddig, de leggyakrabban Árkád-Noéba veszek, de van Rájába és Atlantisz Faunába is.
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
LeviBoy01
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.12.15. 19:44

Dombóvár

Hozzászólás Szerző: LeviBoy01 »

Sziasztok!
Dombóvárra lenne szükségem bújóra az aximnak, pár műnövényre, meg élőre is. Egyelőre kb. ennyi! És köszi!

Akvárium mérete a bújóhoz:
hossza: 69 cm szélesség: 30 cm magassága: 39 cm
KatViki
Fórumozó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.04. 13:34
Tartózkodási hely: Budapest

Budapest, IX. kerület

Hozzászólás Szerző: KatViki »

Sziasztok!
Nekünk kisállat boltunk van, így nagykereskedésekben ugye olcsóbban tudunk vásárolni. Ha gondoljátok, akkor pár dolognak szívesen utána nézünk (pl. etető csipesz, bújókák, táp), csak írjátok meg, hogy mi kellene. A legtöbb kisállat kereskedésben azért nem tartanak ilyen speciális termékeket, mert nem igazán van rájuk mindennapos igény, és olyan is előfordul, hogy valaki megrendel valamit, de nem jön vissza érte.
Szóval, szívesen segítünk ilyesmiben, itt van a boltunk Budapesten, a Nagyvárad téri metromegálló közelében. Írjatok rám nyugodtan privát üzenetben, ott szívesen megadom a bolt pontos helyét és egy telefonszámot.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Budapest, IX. kerület

Hozzászólás Szerző: Sendy »

KatViki » 12 perccel ezelőtt írta:Sziasztok!
Nekünk kisállat boltunk van, így nagykereskedésekben ugye olcsóbban tudunk vásárolni. Ha gondoljátok, akkor pár dolognak szívesen utána nézünk (pl. etető csipesz, bújókák, táp), csak írjátok meg, hogy mi kellene. A legtöbb kisállat kereskedésben azért nem tartanak ilyen speciális termékeket, mert nem igazán van rájuk mindennapos igény, és olyan is előfordul, hogy valaki megrendel valamit, de nem jön vissza érte.
Szóval, szívesen segítünk ilyesmiben, itt van a boltunk Budapesten, a Nagyvárad téri metromegálló közelében. Írjatok rám nyugodtan privát üzenetben, ott szívesen megadom a bolt pontos helyét és egy telefonszámot.
Ide ebbe a topikba http://axolotl.hu/viewtopic.php?f=7&t=17 nyugodtan leírhatsz minden elérhetőséget, hogy miket tudsz beszerezni, esetleg néhány kedvcsináló árat, képeket a boltból, illetve esetleg hogy mely nagykerekkel, spec boltokkal állsz kapcsolatban: depo,dánió,trioker, korallos, greenaqua.... így sejteni lehet a beszerezhető holmik körét.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése