Gumiszoba

Ahogy a címe is mutatja, minden ami nem Axolotl, az ide tartozik.

Moderátorok: Monique, Axolotl moderátor

Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Ide jöhet minden más, ami a fórumba máshova nem illik. Itt lehet káromkodni, szitkozódni, dühöngeni, ahogy egy igazi gumiszobában.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Mos méééé?????

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Evetke kisasszony lassan kihugyoz a vagyonomból. El se tudom képzelni hogy hogy az istenbe csinálja, de szerintem több jön ki mint ami bemegy. 15 kilós pellet korábban elég volt majd 3 hónapra, most meg 1,5 hónapig ippenhogy kitartott. Pedig tényleg gazdaságosan használom, csak ami pisis (egy sűrű masszát képzeljetek el fűrészporból ammóniaillattal átitatva, ami olyan tömény, hogy a kis műanyag homokozós lapát is recseg miközben ásó jellegű mozdulatokkal megpróbálom fellazítani), azt dobom ki, ami kakis csak, azt ott hagyom, úgy is ráenged kisasszony pár decit és akkor majd kuka. Így is naponta 2-szer lehetne nála már lapátolni.... Állati áruházban 280 körül megy ha mázlim van, állatboltban (ahol kapni egyáltalán errefele ugyibár) 340-ért a pellet.... ki győzi ezt pénzzel? Az évi 40 e ft amit kisasszony elpisálgat. Kerestem pelletest, bükkfából akciós 59 ft/kg-ért, csak hát kint van a pitliben 45 km innen, odavissza 90km, de ára miatt megéri, és végül sikerült ingyen fuvart szerválnom, aki ma bírt elmenni érte. Kitaláljátok, hogy meddig tartott az akció? Igen... ma már nem, igaz ez nem volt kiírva, hogy meddig van akció, így is vártam hogy kapjanak bükkből, ne fenyő legyen, de ma már 10 ft-tal drágább... mindegy kértem 6 db 15 kg-os zsákot...

De most komolyan miért nem tudott egy napig még akciós lenni? (dühöngő szmájli)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mos méééé?????

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Sendy írta:Evetke kisasszony lassan kihugyoz a vagyonomból. El se tudom képzelni hogy hogy az istenbe csinálja, de szerintem több jön ki mint ami bemegy. 15 kilós pellet korábban elég volt majd 3 hónapra, most meg 1,5 hónapig ippenhogy kitartott. Pedig tényleg gazdaságosan használom, csak ami pisis (egy sűrű masszát képzeljetek el fűrészporból ammóniaillattal átitatva, ami olyan tömény, hogy a kis műanyag homokozós lapát is recseg miközben ásó jellegű mozdulatokkal megpróbálom fellazítani), azt dobom ki, ami kakis csak, azt ott hagyom, úgy is ráenged kisasszony pár decit és akkor majd kuka. Így is naponta 2-szer lehetne nála már lapátolni.... Állati áruházban 280 körül megy ha mázlim van, állatboltban (ahol kapni egyáltalán errefele ugyibár) 340-ért a pellet.... ki győzi ezt pénzzel? Az évi 40 e ft amit kisasszony elpisálgat. Kerestem pelletest, bükkfából akciós 59 ft/kg-ért, csak hát kint van a pitliben 45 km innen, odavissza 90km, de ára miatt megéri, és végül sikerült ingyen fuvart szerválnom, aki ma bírt elmenni érte. Kitaláljátok, hogy meddig tartott az akció? Igen... ma már nem, igaz ez nem volt kiírva, hogy meddig van akció, így is vártam hogy kapjanak bükkből, ne fenyő legyen, de ma már 10 ft-tal drágább... mindegy kértem 6 db 15 kg-os zsákot...

De most komolyan miért nem tudott egy napig még akciós lenni? (dühöngő szmájli)
Pech!
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Ez kínzás!

Hozzászólás Szerző: Maya »

Mostanában sokat járok fel egy külföldi fórumra és rendszeresen böngészek, találtam belinkelve egy videót hát megnéztem...

http://www.youtube.com/watch?v=q0Cuv7FQ ... r_embedded#!

EZEK ORVOSOK?!? EZ KÍNZÁS! Egy főként vízi élőlényt szárazra kirakni csak, hogy fényképezgethessék...egy orvosi szakrendelésen még oké, hogy megvizsgálja, vagy egy röntgen közbe... Na de, hogy azt a címet adják, hogy: Fun with Axolotl??????!!!!!! Vicces az hogy ott fuldokol ba****g?!?! Az ilyenek megölném.... kb ugyanaz mintha őt nyomnám víz alá, hogy meddig bírod! Normálatlan barmok, gyűlölöm, ha egy állatot kínoznak.....na és ezek ÁLLATORVOSOK! :\
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
liquid
Adminisztrátor
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010.12.04. 11:02

Re: Ez kínzás!

Hozzászólás Szerző: liquid »

Maya írta:Mostanában sokat járok fel egy külföldi fórumra és rendszeresen böngészek, találtam belinkelve egy videót hát megnéztem...

http://www.youtube.com/watch?v=q0Cuv7FQ ... r_embedded#!

EZEK ORVOSOK?!? EZ KÍNZÁS! Egy főként vízi élőlényt szárazra kirakni csak, hogy fényképezgethessék...egy orvosi szakrendelésen még oké, hogy megvizsgálja, vagy egy röntgen közbe... Na de, hogy azt a címet adják, hogy: Fun with Axolotl??????!!!!!! Vicces az hogy ott fuldokol ba****g?!?! Az ilyenek megölném.... kb ugyanaz mintha őt nyomnám víz alá, hogy meddig bírod! Normálatlan barmok, gyűlölöm, ha egy állatot kínoznak.....na és ezek ÁLLATORVOSOK! :\
:):) nyugi, ők is a szalamandrák közé tartoznak, az enyémet is szárazon vizsgálták, ezért van a tüdejük, amíg a bőrük nedves, nem lehet baj, csak annyi, hogy biztos rohadt sz*rul érzik magukat a hideg száraz fémen
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Ez kínzás!

Hozzászólás Szerző: Sendy »

liquid írta::):) nyugi, ők is a szalamandrák közé tartoznak, az enyémet is szárazon vizsgálták, ezért van a tüdejük, amíg a bőrük nedves, nem lehet baj, csak annyi, hogy biztos rohadt sz*rul érzik magukat a hideg száraz fémen
Enyémeket amennyire lehetett, vízben vizsgálták. Ha jól rémlik, akkor csak a súlymérés idejére voltak szárazon (10 másodperc kb). Ettől függetlenül nem nyerte el a videó a tetszésemet. Baromira bénáznak.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Titkos3
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2012.01.17. 19:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ez kínzás!

Hozzászólás Szerző: Titkos3 »

Sendy írta:
liquid írta::):) nyugi, ők is a szalamandrák közé tartoznak, az enyémet is szárazon vizsgálták, ezért van a tüdejük, amíg a bőrük nedves, nem lehet baj, csak annyi, hogy biztos rohadt sz*rul érzik magukat a hideg száraz fémen
Enyémeket amennyire lehetett, vízben vizsgálták. Ha jól rémlik, akkor csak a súlymérés idejére voltak szárazon (10 másodperc kb). Ettől függetlenül nem nyerte el a videó a tetszésemet. Baromira bénáznak.
Szerintem nagyon rossz vidi, szegénx a hideg fémen, ott szivatják, és még erős fénnyel is világítják! Fun with axolotl, persze...
Titkos3
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
LeviBoy01
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.12.15. 19:44

Re: Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: LeviBoy01 »

Most találtam! Érdemes megnézni a többi képét is! ;) http://noemimondik.tumblr.com/image/31816237540
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

Re: Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Chantall »

LeviBoy01 írta:Most találtam! Érdemes megnézni a többi képét is! ;) http://noemimondik.tumblr.com/image/31816237540
Jajj nagyon aranyos kép. :)
Chantall
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

hogy száradna le...

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Elnézést de muszáj.... nem látok a dühtől...
Hogy száradna le a tetves nyüves keze annak a nem napon barnult segélyen élő lopkodós rohadéknak, aki lenyúlta a madaraim kajáját tegnap éjjel. Fél kilós cinegegolyót tegnap raktam ki és mára eltűnt. Ismerem a madaraim, elvinni nem tudják, és megenni se ennyi idő alatt, és persze a hálót mindig ott hagyják. Most itt sírnak a madaraim hogy éhesek, hol a kaja, nekem meg nincs semmim egy kis almán és szotyin kívül, kéne az a nyüves fél kilós cinegegolyó még a hétre, persze már szinte sehol se kapni ilyesmit, hisz "tavasz" van.

Hogy lehet ilyen gennyes tetűláda valaki, hogy állatoktól lop? Nem azt a 350 ft-ot sajnálom igazán, mert nem vág földhöz, csak itt sírnak a madaraim és néznek be az ablakomon, hogy hékás, nincs kaja, én meg talán holnap reggelre tudok ilyet szerezni, de ha kirakom, megint el fogja lopni a rohadékja.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Ezt muszáj.....

Hozzászólás Szerző: Sendy »

http://www.youtube.com/watch?v=4XHv-z4o2YE aztaro....... Kozsót még táncolni nem láttam koreográfiát (leszámítva ha az a koreográfia, hogy taperolja a csajait).Pedig mikor már azt hittem, hogy nekem nem tudnak új ámokfutók videót mutatni :)
Hmm... el kéne menni egy haknira... olyan szórakoztató lenne... ez az új csak ritka béna :)
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Utálom az ilyen idiótákat

Hozzászólás Szerző: Maya »

http://aprod.hu/hirdetes/mexikoi-axolot ... f4bd3;r:;s:

Néha néha böngészgetem az eladó axikat de ez. Felment bennem a pumpa...és küldtem neki egy kis helyesbítést kellemes anyázások közepette, nyomorultja, azt kívánnám neki is hogy így nézzen ki...de ennél még a neten is normálisabbakat írnak, ez honnét szedte a sok f*szságát? ....fuhh de felidegesített és ebből még mennyi lehet...

Pláne valamelyik nap még az első vásárlóm felhívott, hogy ismerősének továbbadták az egyik axit, aki TEKNŐSSEL tette össze aztán meglett tépve a farka. -.- Aztán most meg csodálkoznak, hogy miért, mondtam neki, hogy vegye ki, válasz: "hát még kicsi a teknős" kit érdekel vagy 1000 nagyobbat harap mint egy axi és a teknős is megnő...úgy utálom az ilyen értetlen hülyéket...
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Utálom az ilyen idiótákat

Hozzászólás Szerző: Maya »

Maya írta:http://aprod.hu/hirdetes/mexikoi-axolot ... f4bd3;r:;s:

Néha néha böngészgetem az eladó axikat de ez. Felment bennem a pumpa...és küldtem neki egy kis helyesbítést kellemes anyázások közepette, nyomorultja, azt kívánnám neki is hogy így nézzen ki...de ennél még a neten is normálisabbakat írnak, ez honnét szedte a sok f*szságát? ....fuhh de felidegesített és ebből még mennyi lehet...

Pláne valamelyik nap még az első vásárlóm felhívott, hogy ismerősének továbbadták az egyik axit, aki TEKNŐSSEL tette össze aztán meglett tépve a farka. -.- Aztán most meg csodálkoznak, hogy miért, mondtam neki, hogy vegye ki, válasz: "hát még kicsi a teknős" kit érdekel vagy 1000 nagyobbat harap mint egy axi és a teknős is megnő...úgy utálom az ilyen értetlen hülyéket...
Nos seggfej barátunk visszaírt :) egyemmeg, ezt írta vissza: "ez az àllat nem betteg ,és engem ne oktasonki hogy én hogy tartom."

...remélem, hogy emberünk hamar megdöglik
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Utálom az ilyen idiótákat

Hozzászólás Szerző: Sendy »

Maya írta:
Maya írta:http://aprod.hu/hirdetes/mexikoi-axolot ... f4bd3;r:;s:

Néha néha böngészgetem az eladó axikat de ez. Felment bennem a pumpa...és küldtem neki egy kis helyesbítést kellemes anyázások közepette, nyomorultja, azt kívánnám neki is hogy így nézzen ki...de ennél még a neten is normálisabbakat írnak, ez honnét szedte a sok f*szságát? ....fuhh de felidegesített és ebből még mennyi lehet...

Pláne valamelyik nap még az első vásárlóm felhívott, hogy ismerősének továbbadták az egyik axit, aki TEKNŐSSEL tette össze aztán meglett tépve a farka. -.- Aztán most meg csodálkoznak, hogy miért, mondtam neki, hogy vegye ki, válasz: "hát még kicsi a teknős" kit érdekel vagy 1000 nagyobbat harap mint egy axi és a teknős is megnő...úgy utálom az ilyen értetlen hülyéket...
Nos seggfej barátunk visszaírt :) egyemmeg, ezt írta vissza: "ez az àllat nem betteg ,és engem ne oktasonki hogy én hogy tartom."

...remélem, hogy emberünk hamar megdöglik
Ha az én kezembe adnák az egyetemes állatvédelmi törvényt, és mellé a hatóságot, azt hiszem a földön nem lenne túlnépesedés, az biztos. Ezek miatt a degenerált faszbúkos netcigányok miatt tart itt a világ ahol, lóg anyja apja pénzén, dolgozni büdös neki, de nyomkorássza a faszom okostelefonját egész nap és ossza az észt. És ezek utána szaporodnak is mert túl hülye a védekezéshez is, aztán rinyálnak az MTV-n hogy jaj most mi lesz, hogy hogy hát én nem is csináltam semmit, jaj, nézd egy baba, de jó, vagy a TLC-n "ez nem parasztelvakítáááááás" ... Már saját csatornáik vannak ezeknek a gyökereknek mert egy spektrum vagy discovery műsort már fel se fogna. Csírájában kéne ezeket kiirtani, ahogy régen volt. Lesz itt hamarosan hülyék paradicsoma... igen szórakoztató de egyben elkeserítő egy film, mert tényleg ezeké a iqlite netcigányoké a jövő.
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

emberi gonoszság

Hozzászólás Szerző: Chantall »

Komolyan az embernél pusztítóbb és veszélyesebb faj nincs több a Földön.
A képek között megtalálhatjátok majd az axolotlok rokonát is az kínai óriás szalamandrát ...
http://index.hu/tudomany/2013/05/07/utoljara_lathato/
Chantall
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

Tylototriton ziegleri

Hozzászólás Szerző: Chantall »

Ez olyan szép állat! A mai borzalmas világban olyan jó ilyenről olvasni...az ilyen cikkektől mindig boldog leszek. :)
http://www.felsofokon.hu/amphibia/2013/ ... deztek-fel
Chantall
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: emberi gonoszság

Hozzászólás Szerző: Maya »

Chantall írta:Komolyan az embernél pusztítóbb és veszélyesebb faj nincs több a Földön.
A képek között megtalálhatjátok majd az axolotlok rokonát is az kínai óriás szalamandrát ...
http://index.hu/tudomany/2013/05/07/utoljara_lathato/
Ezektől mindig hányni tudnék... főleg a cápauszony levágásról, hopp levágják és élve dobják vissza azt a szerencsétlen cápát, aztán vagy elvérzik vagy megdöglik lassan oxigénhiányban (attól függ milyen cápa), vagy élve megeszik...gusztustalan. És aztán mit hallunk úristen cápa támadás itt-ott, aha, évi 3 halálos áldozat van, viszont óránként 10.000-cápát ölnek le az emberek, ezzel nem sűrűn dicsekszünk. Ugyanez a delfin és bálnavadászat, de Afrikában is borzasztó mik mennek, sok nyomorult ember nem tud mit kezdeni a pénzével, mert ugyebár a legdrágább anyag az orrszarvú orra, ami valójában teljesen értéktelen, csak köröm, csak az emberek adtak neki értéket. Egyébként úgy is le lehet vágni, hogy az állat ne haljon bele, altató, lefűrészelik és mennek...de hát emberek vagyunk miért is lenne így? Múltkor mikor valakivel beszélgettem a bálnavadászatról mit kaptam, de hát te is eszel húst. Igen édesem, egy olyan csirkét amit az emberek tenyésztetettek neveltek fel, nem vették el a természettől, ettől nem lett kevesebb, az ilyen még oké, nálam. De majd akkor vadásszatok bálnát ha te neveled fel otthon, mert ehhez így senkinek sincs joga.
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
PBorsó
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012.09.15. 00:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: emberi gonoszság

Hozzászólás Szerző: PBorsó »

Maya írta:De majd akkor vadásszatok bálnát ha te neveled fel otthon, mert ehhez így senkinek sincs joga.
Arról nem is beszélve, hogy a bálnáknak, delfineknek öntudatuk van, és csak azért nem tudjuk pontosan, hogy mennyire intelligensek, mert nem tudjuk mérni :O
Avatar
Chantall
Megrögzött fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.10.11. 11:08

Re: Tylototriton ziegleri

Hozzászólás Szerző: Chantall »

Chantall írta:Ez olyan szép állat! A mai borzalmas világban olyan jó ilyenről olvasni...az ilyen cikkektől mindig boldog leszek. :)
http://www.felsofokon.hu/amphibia/2013/ ... deztek-fel
Ezt az állatot néztétek? Nagyon hasonlít az axikra.
Chantall
Válasz küldése