Fogatlan és Betyár

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
Ymir
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.03.10. 13:27

Fogatlan és Betyár

Hozzászólás Szerző: Ymir »

Sziasztok!

Gábor (38) vagyok Győrben élek kis családommal 2 gyerkőcömmel és a 2 macskájukkal. A feleségemmel hosszas viták folytak a lakásban tartható állatokról... A lényeg az, hogy ő nem akart akváriumot "mert azzal nem lehet mit kezdeni!" Kb. 2 évvel ezelőtt épületgépészeti üzletben dolgoztam és bejött egy srác, hogy neki vízhűtő berendezés kellene, axolotl-kat tart. Én akkor hallottam róluk először. Majd később egy új ismerős került a társaságunkban aki szintén tart 3 Axolotl-t. Ezek után sikerült meggyőzni párom aki 1,5 hete meglepett a születés napomon 2 Vadas Axolotl-tal teljesen felszerelt akváriumba. Mondanom sem kell, nagyon örültem! Sajnos az eladó itt sincs a topon! :\
És mivel Én nem számítottam az érkezésükre, így rengeteg kezdő hibát követünk el!
Szerencsére érkezésük másnapján rátok találtam és rengeteget olvastam kezdve a "Használati Kézikönyvetekkel". És amit csak lehet javítok.

A két Axolotl az eladó szerint fél évesek

Fogatlan kb. 13cm
Betyárkb. 10cm

A megpróbáltatásaikat jól viselik, de lassan át esünk a kezdeti nehézségeken és minden csodás lesz!!! ;)
Rengeteg kérdésem lesz igyekszem a megfelelő topikba feltenni őket ??? :P
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Fogatlan és Betyár

Hozzászólás Szerző: Maya »

Ymir » 2017.03.12. 21:22 írta:Sziasztok!

Gábor (38) vagyok Győrben élek kis családommal 2 gyerkőcömmel és a 2 macskájukkal. A feleségemmel hosszas viták folytak a lakásban tartható állatokról... A lényeg az, hogy ő nem akart akváriumot "mert azzal nem lehet mit kezdeni!" Kb. 2 évvel ezelőtt épületgépészeti üzletben dolgoztam és bejött egy srác, hogy neki vízhűtő berendezés kellene, axolotl-kat tart. Én akkor hallottam róluk először. Majd később egy új ismerős került a társaságunkban aki szintén tart 3 Axolotl-t. Ezek után sikerült meggyőzni párom aki 1,5 hete meglepett a születés napomon 2 Vadas Axolotl-tal teljesen felszerelt akváriumba. Mondanom sem kell, nagyon örültem! Sajnos az eladó itt sincs a topon! :\
És mivel Én nem számítottam az érkezésükre, így rengeteg kezdő hibát követünk el!
Szerencsére érkezésük másnapján rátok találtam és rengeteget olvastam kezdve a "Használati Kézikönyvetekkel". És amit csak lehet javítok.

A két Axolotl az eladó szerint fél évesek

Fogatlan kb. 13cm
Betyárkb. 10cm

A megpróbáltatásaikat jól viselik, de lassan át esünk a kezdeti nehézségeken és minden csodás lesz!!! ;)
Rengeteg kérdésem lesz igyekszem a megfelelő topikba feltenni őket ??? :P
Szia!

Üdv a fórumon!

Kérdésed van nyugodtan írj az adott topikba és segítünk, illetve a régi hozzászólásokat nem érdemes figyelembe venni mert sajnos már elavultak, 2014-től nevezném hitelesnek. :) De elég nagy tapasztalati forrást biztosítanak a topikok végigolvasása. :) Képeket várjuk-imádjuk. :)


Üdv,
Maya
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése