Brigi

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
Brigi
Fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.11.11. 17:54

Brigi

Hozzászólás Szerző: Brigi »

Sziasztok

Brigi vagyok, 26 éves, Szegeden lakom.
Kb. 4 éve vannak akváriumaim. Eddig csak halakat és csigákat tartottam, de 2 hónapja megvettem az első axikat is.
Közel 1 hónapot kellett rá várnom, de egyik nap hívtak, hogy jött pár axi és azonnal rohantam is értük. 4 kis vadas axi érkezett, el is hoztam mind. Nevük sajnos nincs, mert túlságosan hasonlítanak egymásra és nagyon gyorsan nőnek, így nehéz megkülönböztetni őket. Így hát mindegyik csak szimplán "Cuki". :)
2 hónapja laknak nálam, jelenleg kb. 6 hónaposak lehetnek.

Egy 240 literes akváriumot rendeztem be nekik, de még erősen alakítás alatt van.
Bár az axolotlok és a növények nem igazán kompatibilisek, egy növényes akvit szeretnék majd berendezni.
Csatolmányok
Barlang, mangrove gyökérből kialakítva.
Barlang, mangrove gyökérből kialakítva.
akv.jpg (1.18 MiB) Megtekintve 2146 alkalommal
2014-11-09 16.55.01.jpg
2014-11-09 16.55.01.jpg (1.57 MiB) Megtekintve 2149 alkalommal
2014-11-09 17.34.13.jpg
2014-11-09 17.34.13.jpg (1.22 MiB) Megtekintve 2149 alkalommal
2014-11-09 16.59.05.jpg
2014-11-09 16.59.05.jpg (1.76 MiB) Megtekintve 2149 alkalommal
FullSizeRender.jpg
FullSizeRender.jpg (505.9 KiB) Megtekintve 2149 alkalommal
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Brigi

Hozzászólás Szerző: Maya »

Brigi » Ma, 18:54 írta:Sziasztok

Brigi vagyok, 26 éves, Szegeden lakom.
Kb. 4 éve vannak akváriumaim. Eddig csak halakat és csigákat tartottam, de 2 hónapja megvettem az első axikat is.
Közel 1 hónapot kellett rá várnom, de egyik nap hívtak, hogy jött pár axi és azonnal rohantam is értük. 4 kis vadas axi érkezett, el is hoztam mind. Nevük sajnos nincs, mert túlságosan hasonlítanak egymásra és nagyon gyorsan nőnek, így nehéz megkülönböztetni őket. Így hát mindegyik csak szimplán "Cuki". :)
2 hónapja laknak nálam, jelenleg kb. 6 hónaposak lehetnek.

Egy 240 literes akváriumot rendeztem be nekik, de még erősen alakítás alatt van.
Bár az axolotlok és a növények nem igazán kompatibilisek, egy növényes akvit szeretnék majd berendezni.
Hivatalosan is üdv a fórumon. :)

Az akváriumod még mindig nagyon tetszik és az axik is elég jó állapotban vannak. :) Megkülönböztetés miatt ne aggódj, majd kialakul, inkább személyiségre lesznek eltérők mintsem kinézetre (ha egy helyről hoztad, 100% tesók), axikat pedig szinte klónozzák annyira hasonlítana álltalában a tesók. :) Bár senki se hitte el nekem, de az egyik alom mind a 96 kölykét megtudtam különböztetni. :D 15 felnőtt között is sok a hasonlóság, de személyiségük rettentő eltérő, mindegyiknek külön-külön van egy kis "lelki világa". A barlang pedig ötletes. Növényes axis akváriumhoz pedig sok kitartást, de nem kell magyaráznom a témát azt hiszem... :D Ha gondolod időről-időre töltögesd fel a képeidet, hadd gyönyörködjünk. :)

UI: Légyszi majd költözés meg aljzatcsere után mutasd meg milyen lesz, nagyon kíváncsi vagyok mit tudsz kihozni majd a nagy kavicsokból. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Avatar
Maya
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2012.03.18. 21:46
Milyen minőségben vagy a fórumon: Tenyésztő
Tartózkodási hely: Dány

Re: Brigi

Hozzászólás Szerző: Maya »

Brigi » Ma, 18:54 írta:Sziasztok

Brigi vagyok, 26 éves, Szegeden lakom.
Kb. 4 éve vannak akváriumaim. Eddig csak halakat és csigákat tartottam, de 2 hónapja megvettem az első axikat is.
Közel 1 hónapot kellett rá várnom, de egyik nap hívtak, hogy jött pár axi és azonnal rohantam is értük. 4 kis vadas axi érkezett, el is hoztam mind. Nevük sajnos nincs, mert túlságosan hasonlítanak egymásra és nagyon gyorsan nőnek, így nehéz megkülönböztetni őket. Így hát mindegyik csak szimplán "Cuki". :)
2 hónapja laknak nálam, jelenleg kb. 6 hónaposak lehetnek.

Egy 240 literes akváriumot rendeztem be nekik, de még erősen alakítás alatt van.
Bár az axolotlok és a növények nem igazán kompatibilisek, egy növényes akvit szeretnék majd berendezni.
Hivatalosan is üdv a fórumon. :)

Az akváriumod még mindig nagyon tetszik és az axik is elég jó állapotban vannak. :) Megkülönböztetés miatt ne aggódj, majd kialakul, inkább személyiségre lesznek eltérők mintsem kinézetre (ha egy helyről hoztad, 100% tesók), axikat pedig szinte klónozzák annyira hasonlítana álltalában a tesók. :) Bár senki se hitte el nekem, de az egyik alom mind a 96 kölykét megtudtam különböztetni. :D 15 felnőtt között is sok a hasonlóság, de személyiségük rettentő eltérő, mindegyiknek külön-külön van egy kis "lelki világa". A barlang pedig ötletes. Növényes axis akváriumhoz pedig sok kitartást, de nem kell magyaráznom a témát azt hiszem... :D Ha gondolod időről-időre töltögesd fel a képeidet, hadd gyönyörködjünk. :)

UI: Légyszi majd költözés meg aljzatcsere után mutasd meg milyen lesz, nagyon kíváncsi vagyok mit tudsz kihozni majd a nagy kavicsokból. :)
Maya
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
bogibereczki
Fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.05.20. 09:19

Re: Brigi

Hozzászólás Szerző: bogibereczki »

Brigi » 2014.11.14. 17:54 írta:Sziasztok

Brigi vagyok, 26 éves, Szegeden lakom.
Kb. 4 éve vannak akváriumaim. Eddig csak halakat és csigákat tartottam, de 2 hónapja megvettem az első axikat is.
Közel 1 hónapot kellett rá várnom, de egyik nap hívtak, hogy jött pár axi és azonnal rohantam is értük. 4 kis vadas axi érkezett, el is hoztam mind. Nevük sajnos nincs, mert túlságosan hasonlítanak egymásra és nagyon gyorsan nőnek, így nehéz megkülönböztetni őket. Így hát mindegyik csak szimplán "Cuki". :)
2 hónapja laknak nálam, jelenleg kb. 6 hónaposak lehetnek.

Egy 240 literes akváriumot rendeztem be nekik, de még erősen alakítás alatt van.
Bár az axolotlok és a növények nem igazán kompatibilisek, egy növényes akvit szeretnék majd berendezni.
Szia Brigi! Istenem, csodás az a mohás gyökér! Egyszerűen beleszerettem! Milyen mohát telepítettél? Axik bírják?
Szép napot!
Bogi
Chid
Fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:21
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Brigi

Hozzászólás Szerző: Chid »

Brigi » 2014.11.14. 17:54 írta:Sziasztok

Brigi vagyok, 26 éves, Szegeden lakom.
Bár az axolotlok és a növények nem igazán kompatibilisek, egy növényes akvit szeretnék majd berendezni.
Üdv a fórumon!

Gyönyörű akváriumod van, én nem vagyok nagy kertész még akváriumban sem, így nagyon örülnék, ha lenne egy lista, hogy milyen növényeket látok, hátha ragad is rám valami :D .

Chid
Chid
≽(^ ᗜ ^)≼
Válasz küldése