gszilvia

Itt megismerheted a többieket, illetve Te is bemutathatod kedvenceidet. Úgy működik mint egy kisebb blog.

Moderátor: Axolotl moderátor

Válasz küldése
gszilvia
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.06.10. 21:38

gszilvia

Hozzászólás Szerző: gszilvia »

Sziasztok! Jelenleg 4 törpe karmosbéka boldog tulajdonosa vagyok és nagyon szeretnék még egy pár axolotlot is melléjük.
Avatar
Sendy
MAF tanácsadó:
MAF tanácsadó:
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2010.12.04. 23:24
Milyen minőségben vagy a fórumon: Szakértő
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: gszilvia

Hozzászólás Szerző: Sendy »

gszilvia írta:Sziasztok! Jelenleg 4 törpe karmosbéka boldog tulajdonosa vagyok és nagyon szeretnék még egy pár axolotlot is melléjük.
Szia!

Üdv itt a fórumon!

Amit hangoztatni szoktam, hogy az axis akvárium kizárólag axis akvárium, maximum táplálékhalak illetve almacsigák lehetnek benne biztonságosan. Maya volt az egyik legnagyobb karmosbéka párti itt a fórumon, én mondogattam, hogy lehet, hogy eddig nem volt gond, de egyszer vagy az axi fog rájuk kapni, vagy a béka fogja megtépni az axit. Most vitte vissza a boltba a békáit, mert megtépték az axi kopoltyúját. Továbbá a karmos békának melegebb víz ideális mint az axinak. Ezeket gondold át kérlek, mielőtt belevágsz a projektbe. Az axis akvárium nem szórakoztat annyira mint egy békás vagy garnélás, vagy halas, vagy bármilyen, kopárabb, kevesebb benne a mozgás és ezt sokan megunják, és mindenféle más állatokat akarnak belepakolni. Hol pl az alga miatt, hol a látvány miatt, de ez sajnos axis akváriumnál nem igazán járható út, vagy az axik számára veszélyes, vagy a betett állat számára, vagy mindkettejük számára.

Üdv:
Sendy
Sendy
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem és tisztelem az állatokat.
A házirend be nem tartása büntetést von maga után!
Leggyakoribb hibák: túl sok enter, nem megfelelő témába írás, témacím elhagyása.
Válasz küldése